Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Наш Хостинг

Український хостинг — провайдер та реєстратор доменних імен Хостинг компанія «Україна» здійснює реєстрацію міжнародних та українських доменних імен, а так само надає якісний дешевий хостинг.

Перший в Україні повністю автоматизований хостинг і сервіс по реєстрації доменних імен. Детальніше …

Хостинг компанія Україна — це професійний хостинг на основі найпрогресивніших технологічних рішень, здатний задовольнити будь-які сучасні вимоги, головне, що якісний хостинг, надійний і дешевий хостинг, кожен день ми працюємо над тим, щоб наш хостинг був кращим в Україні. Сервера нашої компанії знаходяться в кращих дата-центрах з цілодобовою техпідтримкою, що дозволяє нам надавати надійний хостинг, тим самим гарантуючи безперебійну роботу Ваших сайтів.

Ми розробили власне програмне забезпечення, яке дозволяє спростити роботу наших клієнтів, автоматизує нашу роботу, зменшує кількість звернень за підтримкою, що дозволило нам зробити хостинг дешевим, без втрати якості послуг.

Наш інтернет хостинг це оптимальний вибір для розміщення будь-якого сайту від сайту візитки до порталу. Вам сподобається з нами працювати. Наш хостинг підтримує PHP 4, PHP 5.2, PHP 5.3, PHP 6, Perl, Python, CGI, SSI, mysql. Ми підключені до UA-IX на швидкості 1000 Мбіт / с. Відразу після замовлення хостингу Ви отримуєте безкоштовний 3-х денний тестовий доступ!

Стандартний набір сервісів для будь-якого тарифного плану: Резервне копіювання, Панель управління російською, Zend Optimizer, ionCube Loader, кылькысть FTP аккаунтів — необмежена! Доступ до PHPMyAdmin, log файли, Запуск скриптів (cron), Паролювання директорій, Сторінки помилок, Файл тонкого налаштування веб-сервера Apache (. Htaccess), Резервне копіювання (back-up), Редагування DNS, Трафік — необмежений, поштових скриньок — необмежено , Поштові протоколи — POP3, IMAP, SMTP. Webmail, Переадресація пошти — без обмежень, Антивірусна перевірка пошти, Перевірка пошти на спам.

Про Хостинг компанію «Україна».

Представляємо Вашій увазі перший в Україні, повністю автоматизований сервіс з надання хостингу та реєстрації доменних імен. Особливістю нашого хостингу є повна автоматизації всіх процесів, пов’язаних не тільки з реєстрацією доменів і хостингу, але і повною автоматизацією роботи серверів і персоналу хостингу. За рахунок закладеної в програмне забезпечення логіки ми домоглися найбільшої швидкості і якості в наданні послуг, всі сервіси працюють стабільно і без збоїв 24 години на добу 7 днів на тиждень. Домени реєструються на протязі 15 хвилин, хостинг активується протягом 30 хвилин після реєстрації користувача. Всі платежі обробляються автоматом, незалежно від того, як Ви їх сплатили — через банк, Webmoney, автомат iBox, або картою VISA. Через панель управління користувач в змозі управляти абсолютно всіма сервісами самостійно, не звертаючись до технічної підтримки. Автоматизація всіх бізнес-процесів дозволяє знизити вартість послуг, що надаються.

Хостинг «Україна» є структурним підрозділом компанії Дельта-Х. Напрямок хостингу було відкрито в 2004 році, в більшості для власних проектів компанії та своїх клієнтів. З часом, кількість сайтів розміщених на серверах зросла на стільки, що для управління хостингом потрібно було створити програмне забезпечення, що автоматизує роботу. І воно було створено, наше програмне забезпечення, дозволило виконувати 90% операцій в повністю автоматичному режимі.

Тільки у нас користувачі можуть призвести тонке налаштування хостингу, налаштувати кожен сайт. Ми не обмежуємо користувачів єдиними налаштуваннями PHP, для кожного сайту Ви можете налаштувати ті параметри PHP, які потрібні для тієї системи управління, яку Ви використовуєте. Наш хостинг підійде для будь-якого проекту, будь він написаний на Joomla, DLE (DataLife Engine), Word Press, Kohana, Typo3. і т.д.

Оплата хостингу — починаючи від безготівкових платежів через банк і систему платежів через автомати iBox і закінчуючи системами моментальних платежів, таких як WebMoney та оплату картками Visa, MasterCard. Оплата хостингу повністю автоматизована, всі платежі, незалежно від того яким способом вони виготовлені, обробляються автоматично. Вам не доведеться відправляти квитанції про оплату на e-mail або дзвонити і питати — надійшли гроші чи ні, як тільки гроші надійдуть до нас — у будь-який час дня і ночі наше програмне забезпечення побачить їх і активує ті послуги, які Ви сплатили — будь то реєстрація домену або хостинг і вас сповістить само за допомогою смс на мобільний телефон.

Невисокі ціни на послуги хостингу обгрунтовані наступним:
1. Високоякісної налаштуванням серверів, що дозволяє збільшити продуктивність більш ніж у 5 разів.
2. Створене нами програмне забезпечення, дозволяє виконувати 90% роботи без участі людини.
3. Будучи розробниками всього програмного забезпечення ми в змозі доповнювати і змінювати його.

І так відмінність нашого якісного дешевого хостингу від будь-якого іншого хостингу — максимальний набір можливостей і максимальна простота роботи. Це і все це дозволяє встановити рекордно низьку ціну — конкурентів в Україні немає!

После регистрации и создания сайта вам понадобиться регистрация сайта в каталогах для большей его видимости в интернете.

 

Прокомментировать первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: