Спорт в моїй сім’ї – очима дитини.

Спорт – невід’ємна частина в житті кожної людини. Він зміцнює здоров’я, тренує силу волі. Я вважаю, що спорт повинен бути присутнім в кожній родині! Напевно, мене до спорту привчили з дитинства. Адже в нашій родині він грає важливу роль.

Мої батьки завжди захоплювалися спортом тільки як аматори. Папа в юності відвідував секції з гри в футбол, а після надходження в суворовське училище, там він серйозно зайнявся греко-римською боротьбою. Зараз мій тато займається аматорськи дайвінгом. Він і мене хоче привчити до цієї справи, але я трохи боюся …

Моя мама в юності займалася спортивними танцями кілька років. Я пішла по її стопах. Протягом трьох років я займалася бальними танцями. А зараз моя мама захоплюється настільним тенісом. Я теж із задоволенням можу з нею зіграти.

Моя семирічна племінниця захоплюється спортом серйозно. Ось уже третій рік вона займається фігурним катанням. Повинна визнати – вона робить великі успіхи.

Все ж таки, я поважаю спортивні традиції нашої сім’ї, і сама підтримую здоровий спосіб життя. Адже як то кажуть – «у здоровому тілі – здоровий дух!»
Саме з цього девізу я йду по життю. Головну роль у моєму спортивному житті відіграють плавання і ковзани.

Хоч це і всього лише захоплення, я ставлюся до моїх занять з великим інтересом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Enter Captcha Here :