Слов’янський гороскоп (древній язичницький гороскоп).

Сучасні гороскопи орієнтуються на західну астрологію. Але наші давні предки також вважали, що народжуються на світ під впливом небесних сил. Річний сонячний цикл – Сварожий кол, складався із проміжків часу, кожен з яких перебував під управлінням різних священних божеств. Всі вони мали свій норов і були провідниками між царствами природи і людини.

Виргонь 1 грудня – 10 грудня
Прототип Виргоні ми можемо зустріти у давньогрецькій міфології в образі Медузи Горгони. Це символи, висхідні до єдиного джерела, пов’язаному з праарійскою культурою Смерті. Люди, що народилися в період Виргоні, по натурі незалежні, володіють невгамовною фантазією. Чуттєвість і наполегливість відрізняє цих людей. Не переносять важкої роботи, мають величезну потребу в комфорті, схильні до обману і шулерства. Жінки змагаються з чоловіками, себелюбні і непохитні. В якості партнера воліють представника іншого соціального середовища, релігії чи раси

Кітоврас (Карачун) 11 грудня – 23 грудня
Народженим в цей період, протегує напівлюдина-напівкінь. Це і є міфічний Кентавр, про кого сказано: “Мудрістю і силою славний, але має схильність до вина”. Навколишні часто мають спокусу використати його у своїх корисливих цілях, але він може досягти висот у будь-яких життєвих сферах, якщо при цьому не стане надмірно тяжіти до задоволень і мирських утіх. Людина – Карачун володіє неважливим здоров’ям, чим ближче день його народження до самого лютого дня – 23 грудня.

Перун (Єдиноріг) 24 грудня – 20 січня
Перун – найстарший і найвеличніший з усіх Сварожичей. Світлоносний Бог Вогню і блискавки. Перун рідко вселяє любов, але завжди повага. Якщо його енергія і пристрасті не знаходять свого застосування, то він може стати надзвичайно агресивним. Позитивний тип Перуна – сміливець, воїн, захисник, негативний – бешкетник, скандаліст, гуляка, солдафон.

Стрибог 21 січня – 20 лютого
Бог вітру, що дає гнучкість розуму та інтелект. Людина-Стрибог здатний викрутитися з будь-якої ситуації. Його душа – джерело нових ідей і благих починань. Найвідданіший друг, а також чуйний і відповідальний партнер для шлюбу. Стрибог протегує людям мудрим і обережним, а імпульсивним і оступившимся ускладнює життя на кожному кроці.

Рід 21 лютого – 20 березня
Рід – це першооснова творіння всесвіту, де всі нащадки вийшли з одного початку. Символ єдності сім’ї і всього живого у світі. Так і людина, що народилася під знаком Рода, відчуває причетність свою до всього сущого. Заводячи сім’ю, захищає її від будь-якої напасті і рідко розлучається. Рід дає знання людської психології та відкриває таємні мотиви поведінки і вчинків. Загадкова людина для оточуючих і не дуже зрозумілий для самого себе. Любов здатна запалити його кров надовго, він може робити необдумані вчинки.

Ярила 21 березня – 20 квітня
Цей період вважався першим місяцем слов’янського календаря. Люди, народжені під заступництвом Ярила – вічно молоді, що дивляться на світ широко відкритими очима. Від бога весняного сонця вони наслідували багато сексуальної енергії, чому часто міняють партнерів, залишаючи після себе низку розбитих сердець. Таким чином вони рятуються від нудьги. Люди-Ярила п’ють це життя великими ковтками, не бажаючи відмовляти собі ні в чому. Тільки полюбивши по-справжньому, вони набувають здатності віддавати, а не тільки брати.

Лада 21 квітня – 21 травня

Богиня любові, гармонії і порядку. Де б вона не опинилася – всюди виникає відчуття тепла та домашнього затишку. Саме така аура домашнього вогнища притягує до Лади гроші та інші блага. Богиня Лада допомагає закоханим, тому людині, народженій в цей період не потрібно боятися самотності.

Леля 22 травня – 02 червня
Леля – дружина Перуна, вона ж Громовиця, богиня грому і блискавки. У людей, позначених Лелей, гаряче серце і душа добра, вони можуть заявляти про себе, не боячись бути незрозумілими. Дуже добре знають «правила гри», цікаві, володіють практичною кмітливістю і інтуїцією.

Кострома 03 червня – 12 червня
Коли закінчувалися польові роботи, наші предки відзначали проводи весни за допомогою обрядів. Кострома забезпечувала майбутню родючість землі. Діти Костроми – талановиті і красномовні, немов самі земні сили говорить їхніми вустами. Так виникають ораторські здібності, літературні здібності і т.п. Їх часто переслідують містичні випадковості і збіги.

Додола 13 червня – 21 червня
Додола – покровителька молодих дівчат і їх таємниць. Люди додола приходять у цей світ для відпочинку і споглядання. Не люблять докладати зусилля для досягнення своїх цілей. Їм потрібен досвідчений наставник, покровитель або просто вірний друг. Незважаючи на інфантильність, люди, народжені в цей період, – дуже щасливі. Для них течуть молочні ріки й цвіте розрив-трава.

Велес 22 червня – 22 липня
У священній “Книзі Велеса” – творець істини, подібний Одіну або Гермесу. Навій Бог, Бог Магії, Бог Потаємного. Діти Велеса мають схильність до всього позамежного, часто біжать в глибину своєї підсвідомості від навколишньої реальності. Сильно відчувають зв’язок з природою.

6 – 7 липня (Іван Купало) стоїть осібно від інших днів. У цей день люди розпалювали чарівні багаття – очі світла, збирали ягоди і квіти, танцювали і співали. За народним звичаєм – це знак продовження роду, династії. Людина-Купало щасливий, якщо шанує і поважає закони природи і всесвіту. Таємні сили дають своєму улюбленцю особливі знання, дозволяючи розпорядитися на свій розсуд.

Даждьбог 23 липня – 23 серпня
Ім’я божества походить від «дати» і «частка». У людях Даждьбога гордість поєднується з розумом і самодостатністю. Якщо вони вчасно не реалізують свої амбіції, то можуть стати справжніми тиранами. Відмітна їх риса – розсудливість. Вони не йдуть ні в кого на поводу, придумують власну стратегію. З них виходять професіонали своєї справи, чудові менеджери, юристи та адвокати.

Майя 24 серпня – 8 вересня
Майя – божество цілющих сил природи – сонячних променів разом з дощем. Зображували у вигляді зрілої красуні, що тримає стиглі колосся і плоди. Зріла краса – символ збору врожаю. Але, як і мати-природа, Майя потребує дбайливого ставлення і турботи. Людина-Майя – любитель всього чистого і природного, має почуття міри і чуйністю до чужого горя. Не виносить жорстких умов і будь-якого дискомфорту.

Рожаниця 09 вересня – 11 вересня

Діва Життя і Долі. Люди, народжені під знаком Рожаниці, сором’язливі, ледачі, але полюбивши улюблене заняття, здатні працювати до самозречення. Це люди свого слова і справи. Палкі пристрасті здаються їм хворобою, їм не вистачає віри в те, що саме любов здатна долати всі перешкоди.

Мокоша 12 вересня – 27 вересня
Виключно жіноче божество. Сприяє близькості і народження дітей. Два тижні Мокоші – «бабине літо» закликають дорожити кожною хвилиною і не витрачати час даремно. Люди, що народилися в цей період (особливо жінки), можуть домогтися великих успіхів у будь-якій діяльності, якщо не будуть лінуватися. Уміють знаходити спільну мову з людьми. Їх найвдаліша погода – дощі, а місце сили – водне джерело.

Сварожич 28 вересня – 15 жовтня

Уособлює вогонь земний, дає тепло і світло, але може і погубити, наславши посухи і пожежі. Це ще й Бог Перемог. Якщо діти Сварожича першу половину життя проживуть у боротьбі, то друга принесе пошану і багатство. У будь-яких відносинах не сумісний з Мокошою.

Мара (Морена) 16 жовтня – 01 листопада
Богиня Зими, дружина Кощія, жорстока і невблаганна. Морена сповнена прихованої сили. Витривала, безкомпромісна, зберігає хороше здоров’я до самої старості. Усвідомивши свої внутрішні ресурси і навчившись ними управляти, Морена отримає саме те, що їй потрібно. Успіх приносить погана погода, дощ і сильний вітер.

Семаргл 2 листопада – 08 листопада
Семаргл – бог Місяця, зберігач сімейного вогнища, посівів і насіння, інтимних почуттів між жінкою і чоловіком. Саме вдалий час – ніч. Стоячи на варті в темний час доби, Семаргл може посилати своїм улюбленцям віщі сни і одкровення, які допомагають їм осягати сенс життя, а також збуджує інтуїцію, яка рятує у важких життєвих ситуаціях.

Скипер-звір 9 листопада – 30 листопада
Скипер-звір – ватажок змій і всіх істот Нави – потойбічного невидимого світу. Тому люди, що народилися під знаком Скипер-звіра, мають здатність відчувати небезпеку на відстані, бачити темні сторони вчинків оточуючих і зворотну сторону речей. Їм необхідно шанувати своїх старших родичів і корисно звертатися до мудрості предків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Enter Captcha Here :