Разміщення статей !

Розміщення статей безкоштовно і назавжди!

Якщо у вас є потрібна людям інформація ви можете її опублікувати тут!!!

Загальна інформація.

Розміщення статей на сайті ORBK.NET є безкоштовним. Всі статті розміщуються у відповідну рубрику якщо є така. Розміщення статей назавжди або на весь час існування інтернет ресурсу.

Текстові посилання в розміщуваних вами статтях, є прямими і повністю відкритими для індексації пошуковими роботами.

Для того щоб ваша стаття була розміщена назавжди вам її треба відправити за адресою:

Після перевірки стаття буде розміщена на сторінках сайту назавжди, а вам буде відправлена посилання на адресу розміщення вашої статті на сайті.


Для того, щоб ваш лист не потрапив випадково в спам ви повинні вказати у листі тему: Розміщення статей безкоштовно і назавжди!

Вимоги до статтей назавжди!

1. Стаття повинна бути унікальною! Кожна стаття перевіряється на унікальність, у разі знаходження збігів в інтернет мережі, стаття опублікована не буде.
2.Стаття повинна бути українською або російською мовою, без помилок, мати читабельний і грамотний текст.
3. Обсяг статті від 1500 до 10000 знаків. Назва статті не повинна бути довгою, але при цьому висловлювати сенс написаної статті.
4. Кількість посилань в статті — 1   . Лінки розміщуються сроком на один рік!
5. Неприпустимо використання реферальних посилань, посилань на скачування фільмів, програм та іншого інтернет контенту, посилань ведучих на партнерські програми або сайти забороненого змісту (порно, віруси, зброя, казино, дорвеї, насильство, гавно-сайти, warez, портали, діпломи і тд.). Всі ресурси, на які посилаються ваші статті, в момент публікації повинні бути доступні.

Якщо ви порушили умови, стаття не буде опублікованна, (зворотня відповідь відписується якщо стаття опублікована).

Читайте уважніше умови!

Просування сайтів в пошукових системах — затратний захід. Оптимізатор або вебмайстер інтернет ресурсу в першу чергу зацікавлений у гарантованому розміщенні статей назавжди, що й пропонує сайт ORBK.NET — Зараз розміщення статей безкоштовно!

Ответить