Надійний хостинг

Про Хостинг компанію “Україна”.

Український хостинг – провайдер та реєстратор доменних імен Хостинг компанія “Україна” здійснює реєстрацію міжнародних та українських доменних імен, а так само надає якісний дешевий хостинг.

Перший в Україні повністю автоматизований хостинг і сервіс по реєстрації доменних імен. Детальніше …

Хостинг компанія Україна – це професійний хостинг на основі найпрогресивніших технологічних рішень, здатний задовольнити будь-які сучасні вимоги, головне, що якісний хостинг, надійний і дешевий хостинг, кожен день тут працюють над тим, щоб хостинг був кращим в Україні. Сервера компанії знаходяться в кращих дата-центрах з цілодобовою техпідтримкою, що дозволяє надавати надійний хостинг, тим самим гарантуючи безперебійну роботу сайтів.

Хостинг “Україна” є структурним підрозділом компанії Дельта-Х. Напрямок хостингу було відкрито в 2004 році, в більшості для власних проектів компанії та своїх клієнтів. З часом, кількість сайтів розміщених на серверах зросла на стільки, що для управління хостингом потрібно було створити програмне забезпечення, що автоматизує роботу. І воно було створено, наше програмне забезпечення, дозволило виконувати 90% операцій в повністю автоматичному режимі.

Тільки тут користувачі можуть призвести тонке налаштування хостингу, налаштувати кожен сайт. Ми не обмежуємо користувачів єдиними налаштуваннями PHP, для кожного сайту Ви можете налаштувати ті параметри PHP, які потрібні для тієї системи управління, яку Ви використовуєте. Хостинг підійде для будь-якого проекту, будь він написаний на Joomla, DLE (DataLife Engine), Word Press, Kohana, Typo3. і т.д.

Оплата хостингу – починаючи від безготівкових платежів через банк і систему платежів через автомати iBox і закінчуючи системами моментальних платежів та оплату картками Visa, MasterCard. Оплата хостингу повністю автоматизована, всі платежі, незалежно від того яким способом вони виготовлені, обробляються автоматично, як тільки гроші надійдуть у будь-який час дня і ночі програмне забезпечення побачить їх і активує послуги, які Ви сплатили – будь то реєстрація домену або хостинг.

Основна відмінність хостингу Україна від будь-якого іншого хостингу – максимальний набір можливостей і максимальна простота роботи.

Hosting Ukraine