Ідеї ​​для підлоги у вашому будинку

Ваш дім ваш рай і якщо ви плануєте ремонт вашого будинку то будете йти на зміни , які не тільки будуть кидатися в очі, а й будуть зручні для Вас і Вашої родини. Ремоделіровання будинку має бути пов’язане з революціями і поправки скоригованими в кожному куточку вашого будинку. Якщо ви збираєтеся міняти підлоги вашого будинку є кілька порад для підлог різних частин у вашому домі.

Підлога спальні – Тут може існувати багато варіантів , коли справа доходить до підлоги у вашій спальні. Будучи найбільш приватною та персоналізованою частиною вашого будинку , ваша спальня є місцем , яке охоплює більшу частину вашого бюджету , коли ви робите ремонт вашого будинку. Ви можете використовувати ковролін , плитку , дерев’яні дошки , бамбук , пробку або ламінат. Грайте з різними матеріалами в різних кімнатах тут все залежить від вашої фантазії. Ви можете вибрати підлогу темних відтінків в кімнаті вашого хлопчика , якщо ваш син збирається створити безлад , який неминучий , то підлога повинна витримати , цей тягар . Для більш потужних навантажень ви можете вибрати водостійкий ламінат, його також рекомендуеться використовувати і в домашні майстерні, а для підлоги в торговому закладі використовувати краще керамограніт.

Особливо якщо в кімнаті є акваріум , то підлога, де він встановлений повинна мати надійне водовідштовхувальне покриття . А щоб акваріум завжди Вас радував потрібно правильне обслуговування акваріума , чистка , догляд за рибками і водоростями. Зараз багато встановлюють в будинку акваріуми і тому вони повинні знати , що це відповідальна справа де потрібен догляд .

Вітальня підлога – Це місце найбільш часто використовується в будинку , тут більше всього руху . Настійно рекомендується , щоб підлога була досить витривалою. Для цього ви можете вибрати матеріал для підлоги як дошки з листяних порід дерева. Будучи стильними і витонченими у погляді , це ідеальний вибір для вашої вітальні , коли ви вирішили зробити ремонт , до того ж цей вид матеріалу екологічно чистий .

Підлога для кухні – Дизайн підлоги на вашій кухні таким чином повинен бути зроблений , щоб вона не тільки виглядала красиво , але і робила практичне враження. Ви можете вибрати плитку , натуральний камінь , дерево. Підлога , яка водостійка та міцна як плитка є кращим вибором для захисту від можливого пошкодження водою і більш стійка до зношування. Переконайтеся коли ви купуєте матеріал для підлоги, що ви замовили потрібну кількість, можливо треба і замовити трохи додатково в тому випадку , якщо ви упустили , щось на підлогу і її пошкодили . Якщо підлогове покриття пошкоджене, ви будете впевнені , що у вас є достатньо матеріалів для ремонту підлоги . Більшість підрядників до потрібного кількості додають 5-10% додатково на матеріал.