Коротко про курорт Буковель.

Що мене зацікавило найбільше від недавнього візиту в Буковель, єдиного великого гірськолижного курорту України, це його швидкий, нерівномірний розвиток курорту і регіону. Буковель же розташований в 240 км від Львова. Львів же з давних часів вважаеться культурною столицею України. Мандрівники люблять тут часто відпочивати споглядая за красою цього міста, починаючи з бруківки затишних вуличок, з красивими будинками да комфортабельно проживання в гоьелях, де в багатьох закутках досі живе вікова історія. Для тих хто шукає де переночувати під час подорожі раджу переглянути готелі Львова, та їх ціни та вибрати те що вам більш за все до душі та по карману.

Буковель же розташований в Карпатах, де проживає одна з самих різних субкультур України — гуцулів. Коли християнство проникло в Карпати, то воно почало змішуватися з місцевими язичницькими віруваннями, які були пов’язані зі спостереженнями природи. Взагалі кажучи, гуцульська культура відома різьбленням по дереву, народним мистецтвом, сільським життям і тісним взаємозв’язком з природою.

Найвища вершина України 2061 метр Говерла яка розташована в Карпатах. Хоча вона скромна по висоті, Карпати просочилися в історії. Трипільська культура (5500 до н.е. до 2750 до н.е.) мала поселення до 15 000 чоловік і змагається в претензії Месопотамії як колиски людської цивілізації.
Стародавні гори стоять по обидва боки вузької дороги, що веде до курорту. Будиночками усіяні їх схили а так само стежками до місця, де починається ліс. Ближче до курорту можна вже побачити комфортні готелі, а так само тут можна зняти місце для проживання і в приватному секторі або невеликому домашньому готелі, а щоб ближче з усім цим познайомитися замовляйте тури в Буковель від тур фірми і ви не пошкодуєте про проведений відпочинок серед прекрасних Карпат.
Гора для катання має кілька піків і шістнадцять підйомників. Підйомна система є найсучаснішою, адже Буковель — це один з найбільш комфортних і мальовничих курортів в Україні.