Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Оздоблення вашого будинку!

Оздоблення стін, підлоги і стелі — це лише частина образу майбутнього житла. Тоді як основну роль в організації стильового простору грає сама обстановка. У будь-якому будинку всі предмети меблів лише на перший погляд являють собою експонати. Шафи, комоди, столи, стільці, журнальний стіл — це ваш інтер’єр який допомагає вам комфортно жити в приміщенні, тому варто уважно придивлятися до всіляких варіантам меблів. Меблі повині обрані бути з увагою. так як вони будуть застосовані і в меблюванні кухні, їдальні та інших приміщень у будинку. Контраст в будь-якій обстановці створюють хіба, що м’який куточок і крісла у вітальні, та предмети побутової техніки — звичні атрибути життя сучасної людини.

Для інтер’єру будинку характерні прямі лінії. Це особливо наочно на прикладі можна спостерігати якщо глянути на кухні під замовлення яким затишку завжди додадуть дерев’яні карнизи. В одній з таких чарівність заключається в прямих лініях, вигідно промальовуються прямокутні вигини в полиці, а також яскрава що додасть інтерєру унікальності, можлива кольорова смуга.

Світло, якщо воно грамотно розподілений по зонам, є окрасою само по собі, тому його джерела мають бути малопомітними і майже не декорованими з філософією функціоналізму і тут важко посперечатися. Тому світильники повинні лише скромно, але з гідністю прикривати наготу електричних ламп.

У подібному будинку не покине відчуття легкості і простору. Багато в чому воно посилюється за рахунок колірної гами: білі стіни, темні меблі — це поєднання в традиціях субтропічних інтер’єрів. На перший погляд холоднокровний функціоналізм «зігріває» наявністю натурального дерева — з нього по можливості повинна бути виконана більша частина меблів, ним же в багатьох місцях можна обробити стелю, підлогу, стіни і сходи.

Що важливо в оформленні інтер’єру, це що в будь-яких рішеннях не повинно бути будь-якої навмисної системності або обумовленості. Все робитися повинно з легким серцем, ідеї приходити повинні невимушено, вільно підбиратися матеріали, меблі і місце для них.

Прокомментировать первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: