Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Як зберігати холод влітку. Покупка кондиціонера повітря.

Багато хто зараз в нашій країні як європейці і американці звертаються свою увагу, щоб купити кондиціонер повітря для свого будинку або квартири, що являється самим ефективним засобом, щоб побороти літню спеку яка буває все більш аномальною для нас. Однак, як пояснює історія кондиціонування повітря є відносно новим нововведенням. Протягом століть люди робили все можливе, щоб зберігати холод влітку.

Той, хто прагне до більш комфортного часу проводження, повинен прагнути купити кондиціонер повітря і він повинен прекрасно працювати вже в кінці липня, до прикладу купити якісний кондиціонер Чернівці завжди пропогують в магазині https://www.freshairstudio.com.ua/. Тут далі важливо згадати як ми прийшли до цьогорічної літньої середовищі з контрольованим кліматом.

До 20 — го століття, в країнах СРСР не мали справу з аномально спекотною погодою, як багато хто до цих пір по всьому світу. Примітивні системи кондиціонування повітря існували з давніх часів, але в більшості випадків вони були настільки дорогими і неефективними, що виключали їх використання будь-ким, крім найбагатших людей. Але в світі все стало змінюватися на початку 1900-х років, коли в будинках з’явилися перші електричні вентилятори. Але холодильні агрегати поширюватися стали тільки в останні пару десятиліть, завдяки злиттю зростаючого глобального середнього класу і проривів в енергоефективні технології.

Спроби контролювати температуру в приміщеннях почалися в Стародавньому Римі, де багаті громадяни використовували чудову систему акведуків для циркуляції холодної води через стіни своїх будинків. Імператор Елагабал зробив крок вперед в третьому столітті, побудувавши гору зі снігу, привезеного з гір, в саду поруч зі своєю віллою, щоб зберігати прохолоду влітку. Дивно неефективні, ці зусилля передбачили принцип безвитратних наших сучасних систем центрального кондиціонування повітря. Навіть тоді деякі насміхалися над концепцією боротьби зі спекою за допомогою новомодних технологій. Сенека, філософ, знущався над «худими молодими людьми», які їли сніг, щоб зберігати прохолоду, а не просто переносили спеку, як це повинен робити справжній римлянин.

У наступні століття охолоджувальною рідиною були вентилятори. Ручні вентилятори використовувалися в Китаї ще 3000 років тому, і китайському винахіднику другого століття приписують створення першого роторного вентилятора розміром з кімнату (він приводився в дію вручну). Архітектура також відігравала важливу роль в досучасного регулювання температури. У традиційному близькосхідному будівництві вікна виходили в бік від сонця, а в більших будинках використовувалися «вітряні башти», призначені для уловлювання і циркуляції переважаючого вітру.

Звичайно, великим проривом стала електрика. В 1902 році 25-річний інженер з Нью-Йорка Вілліс Керріер винайшов першу сучасну систему кондиціонування повітря. Однак механічний пристрій, що пропускав повітря через змійовики з водяним охолодженням не призначався для зручності людини; він був розроблений для контролю вологості в друкарні, де він працював.

У наш же час купити і встановити кондиціонер повітря не так вже й складно і дорого, головне щоб було бажання. Жити в комфортом краще ніж дез нього, літо не за горами і пора задуматися про додатковий комфорт — йдемо купувати кондиціонер.

Прокомментировать первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: