Як правильно вибрати подарунок?

Дарувати подарунки близьким і малознайомим — ціла наука. Солідно не просто правильно вибрати подарунок, а й грамотно його подати. Відшукати подарунок — не таке вже легке заняття. Стане у пригоді в даному випадку така інформація, як вік того, кому ви збираєтеся вручати презент, його захоплення і стать.
Для зав’язки можете дізнатися у потрібну людину, що б він хотів отримати в подарунок. Належну увагу потрібно приділити обгортці подарунка, якщо доречно, прикріпіть до нього симпатичний бант або бантик. Є сила-силенна різних способів оформлення, які вам знадобляться. Знатно оформлений подарунок повідомить про ретельний підхід до підготовки вітального сету.
Що б не називали правилами дарування подарунків і складовими елементами «дарітельного» етикету, найголовніше в цьому питанні, — щоб подарунок сподобався тому, кому ви його підносите. Посудіть самі, що краще: піднести чоловікові як подарунок стандартну сорочку і краватку під джинси чоловічі або розшукати рідкісний диск його улюбленої пісенної групи, про який він так давно мріяв, чи купити книгу? Покликати на день народження дитини троюрідних братів і дідусів або запросити маленьких гостей, які вберуться казковими персонажами, як і сам маленький іменинник.
Свекрухи можна вручити екстравагантну скатертину, соратнику по робочих справах повинна сподобатися вудка, якщо він рибалка, або волосінь для неї. Разлюбезному корешу стане прекрасним подарунком вхідний квиток на гірськолижну базу, оплачена вечеря в ресторані або похід в сауну. Тому, з ким ви знайомі трохи менше, краще подарувати шикарний букет, книга, органайзер, коробку цукерок, сувенір з глини, оригінальну статуетку або попільничку. До будь-якого обраного вами подарунку додайте незвичайне привітання.
Не варто вибирати в якості подарунка ті предмети, які давно припадають пилом у вас на полиці, а викинути не піднімається рука. Особа відразу ж відчує подарунок, який був обраний не спеціально для нього. За пришестя до тієї людини, у якого сьогодні свято, не віддавайте подарунок, не знявши верхній одяг спочатку. Залиште дублянку або вітровку в гардеробі, увійдіть в кімнату, де накритий стіл і ось тут можете подарувати свій подарунок. Нехай на вашому обличчі іскриться посмішка, а на вустах — потрібні слова. Фіалки слід дарувати лівою рукою, а правою ви будете притискати до себе винуватця торжества або тиснути його руку.