Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Як правильно зберігати всі продукти у вашому домі.

Зберігання продуктів відрізняється від інших форм зберігання особливо тому , що ви маєте справу з продуктами , які ви збираєтеся з’їсти зараз або , можливо , в найближчому майбутньому. Враховуючи всі нюанси , ми даємо вам кілька практичних порад , щоб правильно зберігати всі ваші продукти у вашому домі.

1 . Повинна підтримуватися постійна температура повітря . Їжа псується в певних умовах , і особливо , коли є волога , їжа буде пошкоджений повністю . Таким чином , ви повинні переконатися перед зберіганням будь-яких продуктів , що місце чисте і сухе . Сонячне світло також може бути перешкодою для деяких з продуктів. Так що вам потрібно для зберігання таких продуктів темне місце відповідно до вимоги.

2 . Ви повинні пам’ятати термін придатності — продовольчі товари , які перевершили термін придатності повинні бути викинуті , навіть якщо, це овочева консервація .

3 . Використовуйте чисті кришки та ложки , щоб їжа не зіпсувалася завчасно. Отже, ви повинні переконатися , що кришки і ложки були чистими та сухими під час використання цукру , солі або інших подібних продуктів.

4 . Ви повинні мати на увазі тип зберігання продуктів харчування. Деякі перебувають у порошкоподібної формі , інші представляють собою тверді та інші рідини . Залежно від виду їжі , вам потрібно вибрати правильний вид зберігання .

5 . Якщо ви придбали , наприклад , цукор або рис , то ви повинні зберігати їх у чистій ємності.

6 . Використовуйте старі продукти першими по порядку , а потім більш нові будуть використані поступово.

7 . Не змішуйте фрукти і овочі — потрібно сортувати всі овочі , фрукти та інші продукти акуратно для зберігання в холодильнику. Не робіть помилку , змішування фруктів і овочів. Кожен овоч чи фрукт , будь то всередині, або поза холодильником , необхідно зберігати окремо .

Прокомментировать первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: