Як носити довгі жіночі сукні?

довгі жіночі сукні

довгі жіночі сукніДовжина «максі» сукні дозволяє відверте декольте або ж відкриті жіночі плечі — в літніх і вечірніх варіантах таке жіноче плаття виглядає особливо виграшно коли вийти в світ. Тому, якщо вирішуєте купити декольтовану модель сукні довжиною «максі», відразу продумайте про підбір жіночої білизни — видимі, навіть силіконові лямки бюстгальтера в наш час вважаються не найкращою ідеєю.

Так само з точки зору доброго смаку добре виглядає поєднання довгої жіночої сукні до підлоги і високого каблука у взутті — саме він надає жіночому силуету стрункост. Але залиште ці каблуки для вечірніх виходів, а в повсякденних образах, приміряйте балетки, сандалі-гладіатори, свіжо і оригінально виглядають моделі «максі» в поєднанні з сникерсамі або кедами.

А що ж з прикрасами? Запитаєте Ви. А ось що.

До довгим сукням відмінно підійдуть невеликі клатчі або сумочка на ремінці середнього розміру. Єдиний виняток — стиль casual. У цьому випадку образ слід доповнити шарфом, капелюхом і масивними прикрасами.

Влітку прекрасно виглядатиме романтичний крислатий капелюх і сонцезахисні окуляри, обідки для волосся, пов’язки на голову, всілякі шпильки і тонкі ножні браслети-ланцюжки.