Хороший велосипед — весела компанія!

велосипед

велосипедПлюси їзди на велосипеді очевидні. Якщо ви хочете освоїти цей не легкий але дуже корисний вид заняття, то ці поради для вас.

По-перше, вам не обійтися без хорошого велосипеда. Важливо визначити, де ви будете їздити: на асфальті, в горах, на грунтових дорогах. Якщо ви збираєтеся кататися в основному поза асфальтових доріг, вам потрібен маунтібайк, або можна купити в ВелоІмперії зараз на вибір радує багатьох. При виборі будь-якого велосипеда звертайте увагу на:

1. Керованість і прохідність велосипеда;
2. Якість амортизації;
3. Можливість повного апгрейда велосипеда.

До таких відносяться:

«Хардтейл» (HardTail) — байк з амортизуючою передньою вилкою. Найпоширеніший клас велосипедів з колесами 26 «. Хардтейли початкового рівня коштують 300-500 $, на серйозних розпродажах 250-400 $. Нормальний хардтейл тренувального рівня коштує від 700 $, а хороший від 1200 $.

«Двохпідвіс» (Full Suspension) — в наявності і задній амортизатор і передня вилка з амортизатором. Двохподвеси використовуються як в крос-кантрі, так і в екстремальних дисциплінах. Мінімальний оптимальний ціновий рівень двохпідвіса — 1500 $. На серйозні розпродажі — 1000 $.

Недорогі велосипеди, ви можете замовити в Інтернеті або купити в спеціалізованому магазині. Якщо великих грошей немає, то простий велосипет теж буде дуже до речі.

По-друге, потрібна весела компанія. Зовсім не обов’язково мати дорогу екіпіровку щоб весело провести час, головне мати цікавих і енергійних друзів.

Також важливо правильно вибрати маршрут, щоб розрахувати свої сили. Якщо ви відправляєтеся в таку подорож вперше, відстань повинна бути не дуже великою і подбайте про аптечку.