Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Виробничі потужності — Китай.

Основна маса великих корпорацій вже давним-давно перемістило виробничі потужності саме в Китай — у тому числі шанувальники Apple не мають шансу спростовувати того факту, що їх «біла цацка» збираються в Піднебесній.

Яблуко розбрату — дешева робоча сила, інтенсивність, безсилий контроль над екологічними нормами та надзвичайна працездатність китайців створила їх найкращими кандидатами у світі виробників товарів. Подібні товари заполонили магазини усього світу і Київ тут не виняток.

Проте тут є і зворотня точка зору — китайці жодним способом не новатори і не конструктори. У них дуже добре виходить виробляти товари вже за готовими схемами та кресленнями, або ж клонувати просто напросто чужі розробки. У зв’язку з цим я не готовий проводити покупку китайського телефону або планшети з емблемою чужого бренда — це вже не та буде категорія товарів, які будуть матися насправді якісними. Хоча, в оточенні користувачів цих чайнафонов ходять чутки, що високоякісні китайські телефонні присутні на ринку і з успіхом використовуються в побуті.

А от при всьому цьому всякі перехідники, зарядки, кабелю, батареї і тому подібну мелочовку я непротив і купити в цій країні-виробнику. Наведу легкий приклад — Amazon Kindle Touch на ринок поставляється у відсутності зарядки від домашньої розетки. Це такий способів для компанії Amazon — знизити вартість своєї читалки і підняти виручку на аксесуарах. У наслідку цього Kindle поставляється лише тільки з USB-кабелем, але у відсутності зарядного приладу. Тоді як Amazon зарядка коштує не надто мало — $ 15. І зроблена, зрозуміло, теж у Китаї. Але подібний зарядний пристрій у відсутності логотипу компанії коштує в китайських торгових центрах — $ 1,5 — $ 3. І цим все сказано. Так, що Китай може бути і вигідним та я думаю, що багато хто вже, це зрозуміли.

Прокомментировать первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: