Вироби з порцеляни.

Згадайте, яке трепетне ставлення було у людей до дефіцитного фарфорового посуду в епоху радянського союзу. В ті часи столові, чайні, кавові сервізи, вази, статуетки, зроблені з порцеляни, передавалися з покоління в покоління. Їх дбайливо зберігали, за ними ретельно і скрупульозно доглядали і ставилися до них з великою шаною і повагою. Під час великих сімейних дат і свят з надр квартири діставався старовинний фарфор і дорогий кришталь, і ними «наряджали» стіл. Чеська, німецька, російська, українська порцеляна була гордістю і реліквією родини, а також «обличчям» господині будинку. А порцелянова ваза, кашпо, чашка, тарілка або статуетка вважалися престижним і потрібним подарунком, придбати який було «справою честі».

Вироби з порцеляни як ніколи актуальні в наших будинках і офісах сьогодні, пому подібний якісний посуд купити можна в інтернет магазині Антикриза. Незважаючи на те, що цей товар перестав бути дефіцитом, і пропозиції на ринку перевищують споживчий попит, Антикриза може запропонувати найкраще за найкращою ціною. Будь-супермаркет має в своєму асортименті полку з посудом і тривіальною сувенірною продукцією, але вибирайтенайкраще у найкращих поставщиків. Як правило, не варто звертати увагу на китайський ширвжиток, яким на сьогоднішній день вже наситився покупець. Товар дешевий, неякісний, красою і формою своєю «очей не радує». Крім цього, не завжди відповідає екологічно-санітарним нормам, що може завдати незворотної шкоди нашому здоров’ю. Згадайте трагічні події в Китаї пов’язані з посудом зробленої з меламіну. Вироби вже мають незначні дефекти: бульбашки, нерівності і мікротріщини. Бити такий посуд, як правило, не шкода, а ось дарувати — соромно.

А адже традиції повертаються і вироби з порцеляни знову в пошані — це символ родини, достатку, свята і затишку. Звичайний порцеляновий сервіз самий звичайний обід перетворює в торжество.