Швейцарія — яскрава країна!

Швейцарія, безумовно, є цікавою і корисною країною, в якій можна цікаво та весело жити. Ця складна і різноманітна нація славиться своїми космополітичними і історичними містами, цікавою культурою, залізницями, шоколадом, сиром і годиниками. А так же особливу увагу варто звернути на навчання у ВНЗ Швейцарії. Університети Швейцарії — одні з кращих в Європі, а якість освіти піднімається все вище з кожним роком і славиться у всьому світі!

Швейцарія — яскрава країна, в якій проводиться безліч фестивалів, щоб весело їх відсвяткувати для цього є снігові гори, смачні кулінарні делікатеси, музичне розмаїття і традиційні вина. З аеропорту в Женеві трансфери можуть швидко взяти вас в будь-який швейцарське місто, для цього можна використати і бас проїзд , щоб ви могли швидко вивчити культурну спадщину!

Зимові фестивалі, особливо цікаві, це і всесвітній фестиваль снігу. Наприклад примітний і фестиваль скульптур, в середині січня вулиці Гріндельвальда прикрашаються блискучими білими статуями, які святкують зиму і її снігову країну чудес. Так само багатьом буде цікавий міжнародний фестиваль повітряних куль, Château-d’Oex. В кінці січня цей восьмиденний фестиваль висвітлює альпійське небо барвистими кульками всіх форм і розмірів.

У березні м. Базель оживає триденним карнавалом. Тисячі людей виходять на вулиці в яскравих костюмах і красивих масках, марширують в парадах. У супроводі оркестру духових інструментів яскрава атмосфера створює унікальний вид. З середини березня до середини квітня починається фестиваль класичної музики, звучать виступи оркестру та солістів, наповнюють атмосферу прекрасними симфоніями.

На початку літа вулиці і площі Лозанни стають сценою музикантів з усього світу. У різному музичному жанрі, в тому числі класичному, джаз, рок і поп, ви гарантовано відчуєте себе в хорошій атмосфері. Так само проходить уже багато років, унікальний винний фестиваль в Швейцарії. З 27 липня по 11 серпня ви можете спробувати вина з місцевих виноградників Лаво і вивчити історію традиційного виноробства.

На початку жовтня в Лугано пройде фестиваль, присвячений кінцю літа. Урочистості включають місцеві страви та дегустації вин, а також веселу музику. Відвідувачі можуть також спробувати різні делікатеси.

Відвідавши Швейцарію Ви можете взяти участь в найбільші події, так в Женеві з 8 по 10 грудня відзначають місцеві жителі невдалу спробу герцога Савойського захопити місто, місцеві жителі носять костюми і марширують вулицями, б’ють барабани і переносять смолоскипи. Народна музика грає, працює ринок.