Ремонт листової покрівлі.

Єдиний реальний можливий вихід, якщо в будинку трапилося протікання покрівлі, це негайний ремонт. Адже тільки усунення такого протікання може врятувати від вологи балки даху, перекриття і шар утеплювача на даху, позбавити так само господарів від зіпсованих в кімнатах шпалер і тріскання на стінах штукатурки. Крім цього, таке протікання може стати важливою причиною обвалення покрівлі будинку. Що ж в основному призводить до протікання даху на будь-якому будинку? Як тут запобігти, ці біді?

Найчастіше в даному випадку дають текти старі дахи, коли зношуються встановлені покриття і порушується цілісність і герметичність. Але іноді навіть протікати може і нова щойно встановлена ​​покрівля, якщо будівельниками при монтажі були допущені помилки, використовувалися будівельні матеріали поганої якості, відбулися механічні в процесі ушкодження або порушена по якійсь причині робота водостічної системи, більш докладно про це можуть розповісти будівельні серії . Перед тим важливо як приступити до усунення даних недоліків, потрібно в першу чергу визначити місце і причину течі в даху.

Для розумної локалізації джерела протікання тут необхідно ретельно досліджувати горищне приміщення будинку і перевірити підлогу, крокви, настил, утеплювач, електропроводку, а також гідроізоляцію на предмет гниття, псування і наявності в них вологи. Виявлене на даху мокре місце обведіть, щоб не втратити крейдою.

Незважаючи на те, що на думку багатьох якщо купити профнастил, то це може бути дуже довговічним і надійним покрівельним матеріалом, але в деяких випадках виникає необхідність в його ремонті. При проломах закладають латками за допомогою паяльника. Спочатку беруть і очищають металевою щіткою обведені місця, уражені вологою — іржею. Якщо були зроблені подібні роботи, надмірний сплав спилюється напилком і дана відремонтована поверхня забарвлюється грунтом і фарбою. Якщо є пошкоджені великі місця на даху, треба замінити в такому випадку окремі листи або навіть всю покрівлю, фальцуя шви в процесі.

Для азбестоцементних листів (шифер) типові тріщини, відколи й інші дефекти. Невеликі щілини в шифері досить закрити крейдяною замазкою або більш ефективно може бути бітумна мастика, а пробиті дірки можна закрити цементним розчином.

Маленькі тріщини, а так же відколи, закладають, багато їх також хто клеїть стрічками з бутил-каучуку. Потім всі ці стрічки фарбуються в будь-який потрібний колір. При використанні ремонтної стрічки пошкоджене на даху місце обезжиривается і тільки після цього заклеюється з запуском по 3-5 см з кожного його боку.