Перепланування капітальне квартири і косметичні ремонтні роботи.

Перепланування капітальне — це знесення стін для підвищення площі житлового приміщення за допомогою створення лоджій і створення балконів. Але тут для отримання дозволу на такий вид робіт буде потрібно чимало часу, і звичайно доведеться обійти чимало інстанцій. Та й ясна річ ж, створення проекту для такого перепланування інтенсивніше доручити фахівцям з величезним напрацьваним досвідом роботи і грамотною репутацією. Але якщо вас цікавить подальша продаж то оценка квартиры звичайно буде затребувана і в цьому випадку варто звернутись то відповідної установи з хорошим досвідом.

Для проведення косметичних ремонтних робіт практично ніяких погоджень виконувати не доведеться. Всі заміни, що не виливаються змінами в конструкції житлової площі, не вимагають особливих дозволів, так як і установку міжкімнатних дверей недорого завжди можна провести навіть самому і для цього дозволів не треба.

Побутують і заборони при переплануванні об’єктів нерухомості, такі як перенесення батареї на засклений балкон або лоджію, установка нового санвузла, або кухні під або над житловими площами сусідів. Будь-яка несанкціоноване перепланування має за собою величезні штрафи, на які ніж спочатку йти, варто подумати, а чи потрібно вам це.