Як вплине Коронавірус на Електромонтажні роботи у Львові ?

Привіт, відвідувачам нашого сайту та клієнтам нашої компанії: Tadex.
В Украйні загалом, а також у місті Львів декілька років будівельна галузь показувала стрімкі темпи росту, велика кількість будинків в різних місцях Львова будувалась стрімкими темпами, а разом з цим добавилось багато роботи в Електриків та Електромонтажників.
Але події декількох тижнів вносять свої корективи в подальший розвиток в Електромонтаж та будівельну сферу загалом.
Давайте спробуємо зрозуміти як вплине ситуація з коронавірусом на здійснення електромонтажних робіт у місті Львів та як електрикам заробити на початку сезону.
Наразі ситуація з розповсюдженням хвороби залишається незрозумілою та в багато в чому засекреченою, тому кожен будує свої здогадки про її подальший розвиток.
Одне зрозуміло точно, що це надовго…
Перевагу в побудові Електричних мереж зараз отримають компанії які наразі вже мають об’єкти або вже підписали договори на здійснення електромонтажних робіт, таким чином вони забезпечили собі деяку перспективу на майбутнє по роботі.
Але впроваджений владою карантин для запобігання поширенню коронавірусу заставляє і ці компанії припиняти на деякий час електромонтажні роботи у місті Львів, щоб запобігти можливому розповсюдженню захворювання.
В складнішій ситуації опиняються приватні майстри, які виконують електричні роботи де їх заробіток в основному полягає в самостійному пошуку клієнтів та конкуруванні з великими та відомими електричними компаніями якраз в плані ціни на електромонтажні роботи.
В такого приватного електрика в період кризи може значно знижуватись: «ціна за точку еклектрики» та загалом розціцінки на електромонтажні роботи в зв’язку зі значним зменшенням попиту на електромонтаж у Львові.
Але замовника знизивши ціну теж буде важко переконати вже розпочинати електромонтаж.
Скоріш за все люди які купили квартири незадовго до початку пандемії на деякий період зупинять пошуки Електрика для своєї квартири чи дому для трохи кращих фінансових часів. Це може бути як і місяць так і три міцяці, а можливо і довше.
!!! Дуже важливим фактором є також те, що замовники бояться та не хочуть перетинатися з незнайрмими людьми, щоб можливо не підхопити хворобу від електрика чи якогось іншого майстра.
З часом як тільки ажіотаж буде навколо цієї теми спадати, клієнти почнуть пошук майстрів для виконання якісних електричних робіт.
Отут ми повинні думати на випередження !!! Чесно кажучи ніхто з нас не знає яким чином будуть розвиватися події, але потрібно бути оптимістами та будувати плани на майбутнє 🙂
1 — Пошук клієнтів. 2 — Витрати на рекламу. 3 — Замовлення на подальше виконання робіт.
1. Пошук клієнтів — це вічна тема та головний біль як електричних компаній так і приватних майстрів — електриків. Тут кожен має використовувати перевірені саме для себе методи залучення нових клієнтів та в даній ситуації покладатись на свої, методи переконування клієнтів аніж на нові експеременти що будуть потребувати залучення ваших коштів, без гарантії отримати бажане замовлення.
2. Витрати на рекламу — можливо їх потрібно скоротити у зв’язку з неготовністю клієнтів розпочинати електромонтаж в даний момент, через підвищену увагу до подій що розгортаються навколо теми: про Коронавірус. Також не потрібно забувати про наближення свята: Воскресіння Христового (Пасхи) а саме 12 ківтня 2020 року, а як відомо усі починають економити в час релігійних свят. Тому є велика ймовірність того що великі гроші витрачені на рекламу: Електрики та електромотажних робіт — будуть неефективними в плані залучення нових клієнтів.
3. В більшості випадків наразі ми можемо лише говорити про попередні домовленості та Замовлення на виконання електричних робіт по побудові електричної мережі в квартирі, будинку тощо.
Великим везінням зараз є знайти замовника що готовий — вже розпочати роботи.
Таким чином рекомендованим методом залучення клієнтів буде — домовленість на майбутнє виконовувати електричні роботи на об’єкті в замовника, як тільки клієнт відчує що він готовий розпочинати дані роботи.
При домовленості на майбутн’є ви можете пообіцяти людині, деякі фінансві знижки на виконання робіт — щоб клієнт став до вас більш лояльно відноситись.
!!! Дуже Важлимим, на даний момент методом переконання клієнтів зустрітись щоб оглянути об’єкт та обговорити ваші розцінки на електромонтажні роботи, буде надання клієнтові — замовнику вашої довідки з медично закладу про відсутність у вас захворювання на Коронавірусну хворобу.
Бажаю вам здоров’я — Багато клієнтів — Та побільше радості в житті.
Не забувайте, Дезенфікувати свій інструмент !!!
Автор: Роман Нирка — https://tadex.com.ua/electricity