Як правильно вибрати розмір джинсів?

джинси

джинсиДля багатьох напевно буде цікаво як правильно вибрати і купити джинси, ну а цей процес починається з того, щоб правильно почати розбиратися в розмірній сітці. На відміну від інших видів одягу, у виробників джинсів прийнята своя розмірна сітка, що позначається буквами W і L, наприклад, W26L32. Букви розшифровуються просто — W = waist = талія, а L = length = довжина (по внутрішньому крою штанини).

Позначаються ці дві одиниці в дюймах, при цьому один сантиметр дорівнює 2.54 дюйми. Знаючи свої заміри, їх легко перевести в дюйми. Наприклад, поділивши мої 66 см. Талії на 2.54, отримуємо з невеликим округленням 26. Це і є мій розмір для джинсів. Якщо ж ви підбираєте. щоб купити оптом одяг то до розмірів сильно не варто придивлятися, у вас на вітрині повинні бути всі розміри.

З довжиною ще простіше-стандартна довжина коливається між 32 і 33, тобто між 81 і 84 сантиметрами. Щоб дізнатися необхідну довжину, варто взяти джинси з вашого гардеробу, довжиною яких вас повністю влаштовує, і провести заміри.

Зверніть увагу — розмір W/L використовують такі виробники джинсів, як Diesel, 7 for all mankind, MiH jeans, Denim Supply By Ralph Lauren, Levi’s і Lee. При цьому два останніх виробника на своїх офіційних сайтах використовують американську розмірну сітку, а не WL.