Як уникнути розкрадань торгового центру або в ресторані?

Уникнути розкрадань на всі 100% в магазинах і ресторанах не цілком ймовірно, але при правильному поєднанні систем охорони їх цілком можна істотно зменшити. Безпека торгового центру неодмінно повинна включати інженерні системи а так само служби охорони, які б звели до мінімуму ймовірність крадіжки майна.

Служба охорони торгового центру, зобов’язана оберігати товарно-матеріальної основи, а інженерні системи її в допомогу. В окремих випадках безпека торгового центру може включати патрулювання поблизу розташованих територій, установку систем відео спостереження та інші події.

Охоронна сигналізація може захистити по периметру територію, а саме входи і виходи, місця розвантаження, внутрішні розміщення, складські приміщення та офіси. Окремо уваги особливого заслуговують каси, бухгалтерія, відділи з дорогими товарами, де треба застосувати вже спеціальні типи охоронної сигналізації. Особливу участь грає відеоспостереження як відкритого, так і прихованого типу, до того ж володіє надзвичайно вагомим психологічним результатом зобов’язуючим дисциплінувати персонал і відвідувачів. Додатковою мірою є відеоконтроль в торговому залі або ресторані. Необхідною помічником охоронних компаній є противокражні конструкції. Вагомою ланкою охоронних заходів є конструкції контролю касових дій, що скорочують в рази втрати від розсіяних та недобросовісних касирів. Чи не Проте вагомим стражем є пожежна сигналізація, що дає можливість на ранньому етапі визначити задимлення або вогнище загоряння.

Наприклад, охоронна служба «Мега-Ладон» займається охороною об’єктів будь-якого значення, якщо вас цікавить охорона ресторану, кафе, торгового центру, бутика, торгово-розважального центру, офісу, сміливо звертайтеся в ТОВ «Мега-Ладон». Дана компанія здійснює контроль покупців візуально і за системою спостереження, контроль за співробітниками візуально і за системою спостереження, несе відповідальність за збереження товарно-матеріальної основи. У наявність завжди потрібна чисельність працівників яка навпростець в залежності від площі торгового центру, схеми, чисельності та розміщення торгових залів, касових вузлів та присутності вищеперелічених інженерних пристроїв безпеки.