Матеріали для оздоблення стін кухні в новобудові.

Для оздоблення стін кухні в новобудові слід вибирати матеріали, які будуть протистояти можливій усадці будинку і скупченню на них кіптяви, жиру і вологи — незмінних супутників цього житлового приміщення. Розглянемо всі можливі варіанти, але не варто забувати і оздоблення стелі, з варінтами можна ознайомитися на сайті http://www.briton.com.ua/.  І давайте докладно розберемося з варіантами оздоблення.

Миючі шпалери.

Добре протистоять усадки, якщо обклеюванням стін займалися професіонали. Невисока вартість, доступність, легкий монтаж і догляд, ремонтопридатність, широкі можливості дизайну. Слід віддавати перевагу еластичним флізеліновим шпалерам з міцним верхнім шаром, який можна мити щіткою.

Фарба.

Має всі переваги попереднього варіанту. Можна поєднувати з іншими видами обробки. Для новобудов краще вибирати еластичні латексні фарби. Більш екологічними є фарби на водній основі.

Мозаїка.

Повністю оформляти стіни кухні мозаїкою буде дорого, нудно і не ефективно, хоча всіма перерахованими вище перевагами вона володіє. Добре буде виглядати оздоблення мозаїкою на кухонній панелі як акцент. З недоліків можна відзначити трудомісткість процесу укладання.

Скло.

Склом прийнято оформляти панель на кухні. Воно відмінно справляється з кіптявою, жиром, вологою, забрудненнями і близькістю вогню. Його недорого і нескладно монтувати. Можна встановити після закінчення ремонту. Можливо, зробити унікальний дизайн з фотодруком, правда, такий варіант недешевий.

Панелі ПВХ.

Панелями ПВХ можна обклеїти всю кухню, якщо стоїть завдання швидкої і дешевої обробки. До того ж цей матеріал відмінно протистоїть деформації в процесі усадки будинку.

Пластиковий фасад.

Як недорогого і швидкого вирішення для облицювання кухонної панелі можна вибрати полікарбонатну стінну панель. Вона продається в магазинах будівельних матеріалів як ось цей https://www.svitpokrivli.com.ua/ в готових варіантах і на замовлення. Її легко і швидко монтувати, причому після закінчення ремонтних робіт.

Рідкий камінь.

З штучного каменю на кухні виготовляють панель і стільницю, причому без жодного шва. Однак потрібно ретельно вибирати фірму і майстрів, щоб згодом на стиках не з’явились тріщини. Це найдорожчий вид обробки, хоча покриває він не всі стіни, тому його в будь-якому випадку доведеться комбінувати з іншими. В обробці стін можна вибрати і натуральний камінь, особливо в кухнях в стилі лофт.

Самоклейка вологостійка плівка.

Простий і дешевий варіант для обробки всіх стін кухні. Майже не вимагає підготовки і навичок, за винятком акуратності. У магазинах можна підібрати дизайн плівки, який підходить вам під кухонну тематику.

Керамічна плитка.

В останні роки плиткою в новобудовах прикрашають на кухні виключно панель, хоча плиткою облицьовують всі поверхні її стін. Тепер плитку поєднують з шпалерами, фарбою та іншими видами обробки. Оскільки плиткою облицьовують тільки малу частину стін на кухні, ризик потріскатися в результаті усадки будинку вкрай малий.

Дерево.

Обшивка деревом буде коштувати недешево. За стилем вона доречна в кухнях еко і кантрі. Погано справляється з вологістю на кухні, але виглядає дорого і респектабельно.