Будівництво будинку — це щось типу філософії …

У кожної людини спочатку бажання існує побудувати або придбати особистий будинок. Але перш, ніж будинок наповниться незвичайним комфортом любов’ю, належить вирішити велику кількість питань: як встановити інженерні системи, як облаштувати, як його обробити зовні? І якщо одні будують самі, то протилежні наймають для будівлі будинку умілих будівельників. Цілком можна робити вибір в оточенні великої кількості будівельних матеріалів і відшукати найбільше підходящий варіант для зовнішньої обробки, це дає можливість опрацьовувати зовнішній вигляд будинку як випливає з інтер’єрних переваг існуючих на ринку.

Одні хочуть бачити в будинку респектабельність і серйозність, а інших найбільш притягує простота та домашній комфорт тому ми радимо спочатку ознайомитися, що пропонує продаж ділянок, чи наприклад ціни на гіпсокартонні роботи, щоб правильно спланувати свій бюджет. Будівництво будинку — це щось типу філософії і тому треба, щоб все було продумано від покупки ділянки до кольору шпалер, адже від цього залежить подальший успішне існування в даному середовищі проживання.

Дерев’яний будинок — чистий, кам’яний — надійний, каркасний — доступний. Так от, набагато краще зробити вибір на користь кам’яного! Але камінь присутній всякого роду. Тепер на заміну висотним цегляним будівлям, дорогим і не зовсім прагматичним, приходять малоповерхові будинки з блоків газосилікатних.

Один такий блок вагою 15 кілограмів заміщає 8 цегл, загальна вага яких досягає 35 кг. При всьому при цьому, не зважаючи, що блоки пористого бетону володіють величезними обсягами, 600-200-300 мм, їх кладка швидше відбувається і легше, ніж кладка з усіма відомої цегли, і економить при цьому більше суміші кладки.

Перевагами газосилікатних блоків є: вогнестійкість, відмінна звукоізоляція приблизно 45-50 дБ виходячи з марки газосиліката. Газосиликатні блоки з легкістю обробляти і укладати. Їх цілком можна пиляти, різати і свердлити як типовим, а й особливими засобами для досягнення мети. З недосконалостей подібного матеріалу цілком можна відзначити невелику твердість, що загрожує ймовірними микротріщинами в речовині, а ще можливість накопичення вологи.

Загалом, треба сказати — будинок з газосилікату вдається побудувати цілком достатньо енерго-ефективним і комфортним. Чи не важка питома маса пінобетону дозволяє зводити не менш прості і економні стрічкові фундаменти.