Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Як визначити кольоротип своєї зовнішності?

Вибір кольору макіяжу та одягу для жінок часто диктують модні тенденції або ж свої вподобання і смаки. Але на жаль, якщо не враховувати кольоротип своєї зовнішності, це може привести до великої купи непотрібних покупок.

Абсолютно будь-яка людина має свою кольорову гаму, яка включає в себе відтінок шкіри, колір очей і волосся. Всі відтінки діляться на теплі і холодні. Кольоротип зовнішності можна визначить по тому, які відтінки мають більшу перевагу. Є чотири головних кольоротипа: зима, осінь, весна і літо.

Визначити кольоротип зовнішності дуже легко за кольором очей і волосся, але ще необхідно враховувати і колір шкіри, адже згідно з даними параметрами буде легше підібрати і купити одяг оптом і в роздріб. Дізнатися колір шкіри можна подивившись на згин ліктя на внутрішній стороні руки.

Кольоротип «Зима» характеризується темним волоссям і світлою шкірою під яки варто і такого ж кольору підбирати жіночі шапки. Але також може бути навпаки — світлий волосся і шкіра теплого відтінку. Очі можуть бути зеленими або темно-карими.

Тому, хто володіє такою зовнішністю, зовсім не обов’язково одягатися в яскраві кольори. Для них краще підійде одяг чорно-білих кольорів. Також підійдуть і інші холодні відтінки. Такий одяг можна доповнити красивими аксесуарами. Але не варто захоплюватися одягом з різними принтами, вони можуть перевантажити образ.

У кольоротипу «Літо» теж переважають холодні кольори. У представників такого кольоротипу світла шкіра. На ній є червоні цятки. Таку шкіру необхідно лікувати. Колір волосся може бути будь-яким, але головне — він повинен бути холодних тонів. Очі — блакитні, сірі або холодно-зелені.

Одяг у представниць такого кольоотипа повиннен бути світлих відтінків. Чи стануть ідеальними ніжні пудрові кольори.

Важливо знати, що одяг яскраво-червоного кольору погано підійде «літньої» зовнішності. Що стосується візерунків і малюнків, то на одязі вони можуть бути абсолютно різними — і звичайні лінії, і складні орнаменти будуть добре виглядати.

Кольоротип «Осінь» виділяє своїх власниць рудим волоссям і шкірою оливкового відтінку. Це найсвітліший і ніжний кольоротип. Очі у таких людей або зелені, або ж світло-карі.
В одязі потрібно вибирати насичені кольори. Красиво будуть виглядати коричневий і зелений кольори. З холодними відтінками слід бути обережними, щоб не переборщити.

Люди з кольоротипом «Весна» мають світлу шкіру. Волосся може мати будь-який відтінок русявого. Очі бувають або блакитними, або світло-зеленими. Дивно, що брови у таких людей кілька темніше, ніж волосся.

Одяг, який носять «весняні» люди, може бути різноманітним. Від світлих до різних яскравих кольорів. Але не варто носити одяг темних кольорів і той, на якому багато різних малюнків.

Прокомментировать первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: