Трускавець місто-курорт.

Якщо у Вас з’явилося бажання відпочити і поправити своє здоров’я, то приїжджайте в Трускавець, відвідавши його санаторії ви швидко відновите свої сили, а передгір’ї і гори, озера і річки, в цьому місці Вас зустрінуть з добродушністю і повагою та подарують незабутні спогади. Ціни ж на путівки і готельні номери загальнодоступні для всіх.

Багато років Трускавець санаторії його представляють як самий великим бальнеологічний курорт в Україні. Люди, що приїжджають зможуть в цьому місці не тільки відпочити, але також пройти курс ефективного лікування. Клімат курорту Трускавця привабливий тим, що він розташований в передгір’ї гір Карпати. Гірське повітря і неповторний джерело природних вод — ось ті важливі дві складові, які виділяють його з числа інших.

Щороку місто-курорт відвідують понад 200 тисяч відвідувачів і він так само відомий далеко за межами України, а всіма відома природна вода «Нафтуся», є візитною карткою, цього населеного пункту в усьому світі і не має аналогів в Європі. Завдяки воді «Нафтусі» виводяться шлаки, пісок, каміння, солі з організму, оновлюються клітини печінки.

А так же SPA курорт Трускавець славиться різноманітністю мінеральних цілющих вод (є більш ніж 25 мінеральних джерел), які використовуються для внутрішніх і зовнішніх курсів лікування. Основні природні лікувальні фактори мінеральних вод «Нафтуся», «Марія», «Софія», «Броніслава» та мінеральні воски.

Пам’ятайте відпочинок в Трускавці може бути корисний всім і якщо є можливість з’їздити в один із санаторіїв Трускавця то не варто упускати, цей шанс.