Макс Поляков є одним з найвидатніших бізнесменів українського походження.

У 2001 році Макс Поляков почав свою першу компанію, IT-Україна. Аутсорсингова компанія була однією з перших ІТ-компаній в південно-східній частині України і створювала програмне забезпечення для американських і європейських клієнтів. Всього за чотири роки, компанія виросла з 6 до 93 співробітників.
Зараз Макс Поляков докладніще ось тут https://podrobnosti.ua/tag/maks-poljakov/ є одним з найвидатніших бізнесменів українського походження в Силіконовій долині. Він почав своє ділове життя в 2001 році і швидко відзначився заснувавши кілька успішних компаній в період з 2001 і 2009, серед них Maxymiser і Купідон Plc. Maxymiser пропонує хмарне тестування, персоналізацію та багатоканальні рішення по оптимізації для брендів, щоб підвищити залученість і доходи в той час як Купідон Plc володіє і управляє кілька великими інтернет сайтами знайомств. Але незабаром Макс Поляков змістив свій фокус в бік космічних технологій і заснував системи EOSDA і Firefly Aerospace.
Поряд з його діловою хваткою, Макс Поляков також являється відомим в академічних колах, він має більше 20 наукових робіт на його ім’я і є співавтором 11 патентів. Він також є шановним філантропом і підтримує наукові і технологічні освітні програми, а також сприяє ракетомоделізму по всій Європі.
У 2014 році доктор Поляков став генеральним інвестиційним партнером в Noosphere Ventures Partners в Пало-Альто, штат Каліфорнія. Дана інвестиційна компанії зосереджена навколо сфери цифрової економіки, наприклад AdTech і інженерних систем космічних ракет.
Зараз при компанії створена Noosphere Engineering School — спільний проект ноосфери і провідних українських університетів, про які докладно можна дізнатися ось тут https://noosphereengineering.com/. В рамках проекту виконавча команда Noosphere ділиться своїм практичним досвідом зі студентами, а викладачі університетів діляться своїми академічними знаннями. Міст між теорією і практикою, побудований Інженерної школою, допомагає учням у створенні і реалізації інноваційних ідей. Сінергіруя внесок досвідчених експертів, студентів і інженерів-ентузіастів, школа є центром досліджень і розробок, і виступає каталізатором проривів та інновацій.