Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Спортивне орієнтування як фактор творчості.

Спорт здатний розвивати людину, до великих висот. Але і творче начало в цьому теж має бути в своєму орієнтуванні спорт привертає велику кількість людей, мислячих серйозно, нестандартно і присвячують вільний час тому, щоб своє розуміння орієнтування висловити в карті реальної місцевості, в трасі, поставленої на ній. Або в трасі, що є деяким абстрактним продуктом творчості, — в «настільних» змаганнях з композиції дистанції, але крім цього спортсмену завжди потрібні якісні спортивні речі, щоб йому було ефективніше досягати висот у тренуваннях і незавадить якісний підбір програми спортивного харчування тому я раджу відвідати спортклуб Панда.

Замислюючись над тим, яке безліч творчих творів у вигляді карт і трас створено в нашій країні і в інших країнах, я приходжу до висновку, що спортивне орієнтування, мабуть, ніколи не буде таким видом спорту, в якому вирішальне слово вимовляється професійними працівниками — тренерами, методистами. Потребуючи і в тренерів і в методистах для впорядкування процесу свого зростання, спортивне орієнтування завжди буде спиратися на колективну творчість всіх спортсменів.

Ця властивість орієнтування також робить його дуже демократичним видом спорту.

І, нарешті, ще про одне достоїнство спортивного орієнтування. Цей вид спорту не ставить перед спортсменом проблему однозначного вибору в своїх спортивних уподобаннях. Зовсім навпаки, він може мирно співіснувати і з боксом, і з плаванням, і з лижами, обслуговуючи їх як допоміжний вид. Така роль уготована орієнтованно на весь досвід розвитку спорту і в якійсь мірі аналогічна тій ролі, яку вже грають біг та гімнастичні вправи.

Прокомментировать первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: