Секрети декору ванної кімнати.

День будь-якої людини починається з відвідин ванної кімнати. Там же ми проводимо чимало часу, готуючись до сну. Наводячи себе в порядок, ми плануємо свій день, і чи буде він успішним, залежить, і від того, в якій саме обстановці доводилося «наводити красу». Час, проведений в красивій ванній кімнаті, обов’язково додасть сил і дасть заряд бадьорості на весь день, а ввечері допоможе розслабитися і забути про проблеми. Але для того, щоб ванна кімната перетворилася в «обитель» мрії, потрібно подбати про її дизайн.

Раковина — це перше, до чого людина підходить вранці і саме нею вона найчастіше користується протягом дня. Зараз дизайнери пропонують величезну кількість найрізноманітніших ідей. Раковини можуть бути виконані не тільки з традиційного фаянсу, а й зі скла або штучного каменю. Колір і форма також можуть варіюватися, як і оформлення.

Без дзеркала в ванній не обійтися. Але крім своєї безпосередньої функції воно може допомогти візуально значно розширити невеликий простір. Дуже добре справляються з цим завданням великі дзеркала, на всю ширину стіни, а також невеликі, розташовані поруч симетрично. Дзеркало може стати і справжньою окрасою ванній, якщо грамотно розташувати освітлення біля нього, або використовувати оригінальну раму або незвичайну його форму.

Так як ванна служить для приведення себе в порядок, а також для відпочинку, освітлення є однією з найважливіших частин її декору. Світло повинен бути досить яскравим, але в той же час м’яким, заспокійливим. Ідеальним рішенням можуть стати точкові світлодіодні світильники на стелю. Дуже зручно, коли світильники розташовуються безпосередньо біля дзеркала. Дуже добре виглядають дзеркала з вбудованим освітленням.

Душ є не в кожній ванній. Тим не менш, він є відмінною заміною ванні, якщо ванна кімната невеликих розмірів. На сьогоднішній день в моді зовсім прозорі стіни душової кабіни. Це по-своєму стильно. Проте, таке рішення може здатися нудним. В такому випадку, можна використовувати Душові перегородки, малюнки на склі, кольорове скло або матові варіації. Усередині душова також може бути прикрашена малюнками. Дуже оригінально виглядає душова кабіна з підсвічуванням.

Важлива частина дизайну ванної кімнати — це всілякі дрібниці, а також вхідні двері на які можна встановити електромеханічні зачіпки effeff. Правильно підібрані гачки для халатів і рушників, фіранка для душа (ванни), мильниці та інші аксесуари допоможуть створити неповторний гармонійний стиль. Дуже добре виглядають аксесуари, виконані в єдиному стилі. Але якщо підібрати комплект немає можливості, важливо, щоб була присутня хоча б одна об’єднуюча деталь: колір, форма або малюнок.

Для зберігання необхідних дрібниць у ванній кімнаті використовують полки і шафи. Для маленької ванної кімнати, виконаної в світлих тонах, відмінно підійдуть дзеркальні шафи зі скляними полками, а так само мають скляні двері. Вони допоможуть візуально збільшити простір і значно полегшити його. У великій ванній кімнаті можна використовувати яскраві, контрастні меблі. Але в будь-якому випадку їх не повинно бути занадто багато, інакше вони займуть весь вільний простір.

Підбираючи меблі для ванної, не забудьте звернути увагу і на матеріал, з якого вони зроблена. Меблі зі скла зажадають більш ретельного і частого догляду. Дерев’яні шафки погано підходять для ванної кімнати через вологість. Кращий варіант — сучасні пластики.