Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Мода для хлопців-підлітків на цей рік.

мода підлітківПрактично всі тінейджери прагнуть виділити себе з натовпу. У їхньому колі просто не допустимо наслідування кому-небудь. Ці принципи були враховані дизайнерами при створенні модних колекцій для юнаків на осінній і зимовий період.

На відміну від дівчат, хлопці не намагаються змагатися один з одним в плані зовнішнього вигляду. Для них набагато важливіше стати об’єктом обожнювання для жіночої статі, підкреслити свій статус і манеру життя.

У цьому році в модну індустрію увійшли речі, властиві певним субкультур. Наприклад, для рокерів — шкіряні куртки, для байкерів — черевики на шнурівці і так далі.

Упевнені в собі і займаються спортом підлітки в силах дозволити собі ефектні спортивні костюми з різноманітною символікою улюблених команд. Крім спортивного спрямування, є і музичне в якому дуже популярні джинси . Наприклад, одяг в стилі хіп-хоп, техно, електронік та інше. Як правило, такі моделі є дуже незвичними і такими, що запам’ятовуються.

Кофти-худі. Давно придбали, і до сих пір не втрачають популярність. Вони здатні замінити стандартні вітровки, лиш залишаеться купити шапку. Крім цього, в цьому сезоні у них з’явився капюшон. Стилісти не радять купувати нудні чорні светри. Набагато більшу увагу слід приділити яскравим відтінкам і навіть принтам: це може бути як абстракція, так і геометричні малюнки. Цей предмет одягу універсальний для холодної погоди. У ньому можна відправитися і на прогулянку, і на навчання.

Кардиган на блискавці — ще одне рішення для молодих людей. Його забарвлення може бути як барвистою і насиченою, так і спокійних тонів. Такий верх можна поєднувати з брюками і джинсами, домагаючись індивідуальних і стильних образів.

Картата сорочка — найпопулярніша річ протягом багатьох років. Розмір клітини і колір вироби можна вибрати самостійно, адже такі сорочки — своєрідна класика. Вони володіють неймовірною практичністю, а також дуже подобаються представницям протилежної статі.

На завершення статті хочеться відзначити, що головна риса підліткової моди — неординарність, мінливість і яскравість.

Прокомментировать первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: