Натяжні стелі — поєднання унікальних систем полотна і натягу.

Натяжні стелі — це революційна технологія, що представляє собою поєднання унікальних систем полотна і натягу. Це привносить абсолютно нову концепцію дизайну в ваші житлові приміщення. Ідеальне рішення для негабаритних стель і стін, натягнуті стелі пропонують ультра-якісну форму стелі, що ви завжди хотіли.

Бригада монтажників — це сучасна компанія зі свіжим поглядом на модернізацію і дизайн інтер’єру, яка має десятирічний досвід роботи з натяжними стелями. Їх основна спеціалізація монтаж інноваційного стельового покриття.

Натяжна стеля — це екологічно чистий, доступний і інноваційний матеріал для створення унікального дизайну інтер’єру та атмосфери в житлових приміщеннях (спальні, вітальні, кухні, коридори і т. Д.), А так же комерційних будівлях (ресторани, готелі, офіси, лікарні, і т.д.).

Компанія виробник натяжних стель як BRITON може запропонувати широкий асортимент еластичного матеріалу, як тканини, так і плівки, які є чудовою альтернативою традиційним типам оздоблювальних матеріалів (штукатурка, гіпсокартон, дерево, мармур і т. Д.). Натяжні стелі можуть також використовуватися для акустичної обробки стелі і для збільшення освітлення приміщення.

Установивши натяжну стелю можна зробити ваш простір красивим і спокійним.