У чому зустріти Новий Рік?

У чому зустріти Новий Рік? Створюємо цілісний образ. Вибираючи новорічне вбрання, придивіться до легких, повітряних, хвилястих тканинин, які не будуть сковувати ваші рухи. Відмовтеся від сильно облягаючих моделей. Ідеальним рішенням для свята можуть стати атласні, шифонові, шовкові, оксамитові вечірні жіночі вбрання.
Новорічне плаття обов’язково має гармоніювати з яскравим іміджем, символом року! А це значить, відтінок наряду може бути в будь-яких вогненних кольорах. Основний колір може поєднуватися із іншою палітрою кольорів. Крім основного червоного кольору, актуальними вважаються:
— блакитний,
— синій,
— зелений,
— золотий,
— фіолетовий,
— сірий з сріблястим під тоном,
— бордовий,
— червоний,
— рожеві відтінки.
Якщо вище перераховані кольори не підходять, по яким, небудь причинам, обзаведіться нарядом в помаранчевому або жовтому кольорі.
Якщо згадувати про стилі, то кращої варіацією є жіночий одяг з якоїсь асиметрією, і не важливо, що це буде, поєднання спідниці з блузкою, окремо ошатне платтячко або навіть комбінезон. Потрібно буде подбати про елегантність загального, в результаті отриманого лука. Ваш образ повинен вийти жіночним і ніжним, а не кричущим і досить зухвалим.
Щоб зробити образ гармонійним варто витратити свій час, і вибрати відповідні прикраси та аксесуари, серед яких обовязково модна шапка. Так як наприклад Півень любить все блискуче, то дівчатам можна вибирати і дорогоцінні й напівкоштовні прикраси. Підійдуть сережки різної кільцевої форми. Тільки не перестарайтеся, все повинно бути в міру, якась золота середина. Вибирайте аксесуари і прикраси в стилі мінімалізму, вони повинні підкреслювати і доповнювати образ.