Ноосфера і світова космонавтика та авіація.

Технології та сприяння авіації і космонавтиці були завжди в надмірній цікавості звичайних людей.
Спорт — був і залишається завжди спосіб для більшості людей кинути виклик своїм можливостям. Але і ця правило узгоджується з підходом до ведення бізнесу компанії Noosphere співзасновником якої є Макс Поляков, де проглядається початок складних відносин, між технологіями, іграми, спортом і розвитком авіації і космонавтики, до речі дана компанія 17-18 квітня в Києві провела Noosphere Space Summit, докладніше ось тут — https://gazeta.ua/articles/edu-and-science/_poglyad-v-majbutnye-noosfera-maksa-polyakova-provela-v-ukrayini-pershij-kosmichnij-samit/901460, присвячений Юрію Кондратюку видатному українському інженеру, одному з основоположників світової космонавтики.
Ноосфера, це організація, що займається науковими дослідженнями і наданням інформації, є глобальним технічним партнером міжнародної компанії FAI. Співпраця між ноосферою і FAI (міжнародною організацією сприяння авіації і космонавтиці) почалося в 2015 році, коли в Україні проходив Чемпіонат Європи з космічним моделям FAI. Ноосфера забезпечила високоякісну трансляцію заходу і змогла залучити понад 30 000 унікальних глядачів — вражаюча цифра для такого специфічного виду спорту. Так само для FAI, це партнерство з Ноосфера дало доступ до високоефективної технологічної системі управління подіями eNavigator, яка з великим успіхом у них використовувалася на різних змаганнях в 2017 році, включаючи так само і Всесвітні ігри.
Так, чому передові технології компанії Noosphere ідеально підходять для світу повітряних видів спорту і не тільки? Noosphere Макса Полякова висунула ряд ініціатив, які спрямовані на курирування і просування, включаючи партнерські відносини з різними технологічними компаніями, дослідниками і науковими організаціями у всьому світі. Прикладом є FAI, для якої Noosphere надає найсучасніші інструменти управління подіями з 2015 року, хоча їх співпраця була офіційно оголошено тільки в 2017 році.
Чому для технологічних компаній, таким як «Ноосфера» Макса Полякова, важливо мати партнерські відносини з такими організаціями, як FAI?
Технологічні компанії створюються для поліпшення життя людей, значну частину яких складає спорт, так вважає Макс Поляков. Традиційні види спорту в світі вже втрачають своїх глядачів в порівнянні з кіберспорту, а ця область, в якій Ноосфера має великий досвід, і вона ж збирається поділитися цим досвідом з FAI, щоб залучити ще більше світової уваги до даних спортивних подій в авіації і космонавтиці.
У 2017 році Noosphere надала програмне забезпечення для планування спортивних заходів eNavigator для FAI, що допомогло багатьом побачити непідробну красу повітряних видів спорту.