Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Наскільки важливо мати свій бізнес-адрес та офіс.

фріланс та офісЯк фрілансер, я наприклад в першу чергу розглядаю плюси і мінуси роботи з дому проти того, щоб мати фізичне розташування офісу в багатьох випадках. Є незаперечно багато очевидних переваг для домашньої роботи, в порівнянні з тими хто любить ходити на роботу. Але все ж сама специфіка бізнесу, це контакт з людьми, і якщо ви прагнете вести безпосередньо свій бізнес з клієнтом, наявність офісу обов’язково. Є також багато переваг а тому, щоб мати фізичне місце розташування, навіть для малого бізнесу. Ось кілька ключових факторів, які показують, як маючи фізичне розташування офісу може бути кращою маркетинговою стратегією.
Адреса. Мати бізнес-адресу може насправді грати величезну роль в видимості вашого бізнесу, що і підтверджують бізнес консультації та кафедра менеджменту у УЕП. Місцеві підприємства з фізичним місцем розташування, як правило, проявляються помітніше, ніж онлайн бізнес без адреси. Як ми добре знаємо, ми знаходимося в технологічному десятилітті, де все знаходиться прямо на кінчику наших пальців. Якщо ми не знаємо відповіді на питання, ми відразу ж звертаємося в Інтернет. Це саме те, що ми робимо, коли мова йде про бізнес-послуги. І тут бізнес-адреса може поліпшити вашу видимості, це безперечно часом.
Інновації. У той час як люди відчувають на собі нововведення в різний час і по-різному, це факт, що обмін ідеями може зробити людину ще більш інноваційною. Якщо ви працюєте вдома, а не регулярно спілкуємося з іншими співробітниками або партнерами, буде важко працювати в інноваційному аспекті не маючи фізичного робочого місця. Навіть в той час коли у нас є відео функції чату, використовуючи наприклад Skype, це не те ж саме, як лицем до лиця спільно займатися мозкововим штурмом.
Розклад. Як помітили фрілансери, що їх графік ніколи не був послідовним. Не дивлячись на волі іноді фріланс працює на знос, що в свою чергу призводить до біологічного дисбалансу, в один день працюючи до півночі, на другий часто доводиться прокидатися вже за обід. Режим і графік роботи грає важною роль на продуктивність роботи, що в свої чергу і дає офіс.