Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Молодь та правовий розвиток країни.

Охорона закону, забезпечення його проведення в життя, боротьба з правопорушеннями — справа правоохоронних органів (прокуратури, міліції, суду та ін.). Разом з тим в боротьбі за законність беруть участь і всі громадяни, громадськість.
Вірним вартовим закону повинна стати і наша молодь. Тут в більшій мірі, ніж для дорослих людей, потрібно, щоб були невідкладні дії щодо запобігання правопорушенням, щодо захисту закону вливалися в єдину, кваліфіковану боротьбу всього суспільства за найсуворішу законність і тут не останню роль відіграє групова згуртованість. Тому потрібно, щоб ці дії були організовані.
Важливо, щоб правоохоронна діяльність учнів здійснювалася через школу, в чому тут можуть допомогти і шкільні стенди stendzp, які можна використовувати у будь якому навчальному закладі і так чи інакше можуть пов’язуватися з роботою державних органів.
Як приклад правової молоді був створений ще в СРСР, в деяких школах, технікумах, ПТУ коли були створені «зелені патрулі», які під керівництвом активістів товариств з охорони природи, народних дружин по охороні громадського порядку і разом з ними проводили рейди по захисту лісів. І життя свідчила, що люди, які прагнуть поживитися то ялинкою в передноворічні дні, то величезним оберемком польових квітів, боялися пильних і чесних дитячих очей.
Інший приклад в СРСР — участь школярів в регулюванні руху на жвавих перехрестях в містах, особливо поблизу шкіл, дитячих садів, парків. Коли біля школи учні середніх і старших класів з червоними пов’язками на руках пильно дивилися за тим, щоб ніхто з учнів не перебігав вулицю в недозволеному місці, не йшов на червоне або жовте світло, це справляє помітний вплив на всіх без винятку пішоходів, змушує їх строго дотримуватися правил дорожнього руху.
Буває і так, що малюки, недавно освоїли в школі Правила дорожнього руху, стоять як укопані перед світлофором, що показує червоне або жовте світло, а деякі дорослі тут же проскакують, лавіруючи між машинами, на іншу сторону вулиці. Що ж, буває … Але краще стояти перед червоним і жовтим світлом та самим цим фактом вносити свою-нехай маленьку — частку участі в боротьбі за законність.
Читаючи вище сказане, висновок очевидний, що потрібно з малих років виробляти в собі опірність (імунітет) до поганих прикладів, щоб ніякі порушення обов’язкових правил іншими, навіть старшими, людьми, не давали вам приводу порушувати і правила поведінки в громадських місцях.
Вирішальне — наше ставлення. Не слід перебільшувати роль юнацтва, молоді в виданні законів і в їх охороні, але не потрібно применшувати її. Кожна людина з самих ранніх років повинен знати, що вона здатна чимало зробити для того, щоб наші закони стали ще більш досконалими, щоб вони суворо й неухильно, усіма без винятку дотримувалися і виконувалися, що в наслідок призведе до правового розвиток країни і людства в цілому .
Найголовніше тут — це наше ставлення до права, до закону.