Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Жіночий гардероб і спідниці.

Всі без винятку спідниці жіночі, символічно, можна поділити на 3 типи: міді, максі і міні. Але дизайнерська фантазія привела до створення безліч стилістичних течій. Неймовірно великий виставковий цикл жіночих спідниць настільки різноманітний, що вибрати важко є з цього навіть самим примхливим дамочкам. Традиційний і багатофункціональний стиль — спідниця-олівець. Цей елемент гардероба може бути базою для щоденного, офісного, урочистого носіння.
Спідничка-олівець дає можливість зробити фігуру її власниці, додає довжину ніг, вигідно виділяє вишуканість і м’якість форм. Зазвичай вона не довга і не коротка — середньої довжини.
А ось пліссіровочкі блищать на подіумах не один сезон. На сьогодні це і вільні, що ширяють спідниці до підлоги, і досить короткі модифікації, а так само джинсові спідниці в дизайнерському обрамленні і різній колірній гаммі.
З цілісного шматка матерії можна зшити спідничку-сонце відмінною форми. Така спідниця не має швів з боків. Цей вид вироби завдяки своїй багатофункціональності та її різновидам підходить і для пишних, і худеньких дівчат. Відповідно довжині спідниця-сонце буває коротенька, а також подовжена. Цей вид бездоганний для щоденного і урочистого носіння.
Переваги покупки модних спідниць:
— У спідниці значно легше відмовитися від виконання чоловічих справ. Тягнути з торгового центру великі пакети в довгій спідниці, як мінімум, некомфортно.
— Одягаючись в спідницю і туфлі, миттєво змінюється манера триматися, стан і хода. Тільки лише інше вбрання, але почуття вельми і вельми різні.
— Одягнувши спідничку, миттєво не терпиться зробити макіяж і укладочку на волоссі.
— Витонченість і чуттєвість образу.
Колірна палітра стильних і модних спідниць зашкалює своїм різноманіттям. Можна підібрати і традиційні тони — бежевий, чорний, світло-коричневий, білий. Слід наголосити, білий тон вважається особливо трендовим і актуальним в світі краси.