Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Який одяг потрібен дитині до року?

дитячий одягЩе до народження малюка багато батьків не можуть втриматися від спокуси зайти в дитячий магазинчик і придбати для нього одежину. Роблячи такі покупки, багато розчулено представляють своє чадо в цих нарядах. Але не слід квапити час. Адже дитина до року швидко росте, і тому будуть причини зробити обновки. Важливіше підібрати правильний одяг для дитини до року не тільки за віком, а й за призначенням.
Дитячий одяг сьогодні дуже різноманітна і може задовольнити будь-які запити батьків. Навіть для новонароджених вже не актуальні пелюшки, їх використовують в основному в пологовому будинку і перші кілька днів. Мами відразу вибирають маленькі сорочечки та повзунки, пізніше комбинезончики, шапочки, носочки і пінетки.
При такому розмаїтті матусі часто задаються питанням, який одяг потрібен дитині, особливо до року. Адже плач дитини цілком може провокувати не зручний одяг: грубі шви або тканину, зайві складки, гудзики, гумки іт.п. Так покупка незручною дитячого одягу не тільки шкідлива, а й стає зайвою витратою грошей.
Найзручніший одяг дитині до року:
• Одяг з натуральних тканин, що не викликає роздратування, легко вбирає вологу.
• Одяг, виконаний з трикотажної тканини, не утворює складок, м’який і приємний до тіла.
• Одяг, який легко одягається: кнопки або гудзики на плічках для футболок і до п’ят на комбінезонах.
• Повзунки зручніше використовувати з відкритими ніжками і до пояса. Вони прослужать довше.
• Зверніть пильну увагу на гумки у штанців і особливо у шкарпеток. Вони не повинні бути тугими або навпаки сповзати.
Сукні, брюки та спідниці в гардеробі дитини можуть з’являтися з 6 місяців, коли уже впевнено може дитина сидіти. У більш ранньому віці такий одяг буде постійно задиратися, і заважати рухатися.
Одне зі складних питань перед батьками: як правильно одягати дитину в різну погоду. Фахівці в галузі педіатрії рекомендують одягати дитину так само, як одягаємося ми самі. Це твердження складно сприймається батьками.
Головні принципи в одязі для дитини, якщо сумніваєтеся:
• Віддайте перевагу закритому комбінезону при негоді, замість штанів і куртки.
• На спеці одягайте тонкі трикотажні футболки та шорти (або повзунки), і вибирайте тінисті місця для прогулянок.
• На прогулянці в холодну пору року періодично цілуйте малюка в носик і якщо він теплий, то Ви одягли його правильно. Якщо після прогулянки у дитини мокра футболка або майка, то прийміть це до відома і більше не кутайте. Особливо, якщо дитина дуже рухлива.