Стиль в деталях: модульні картини.

Мистецтво оформити інтер’єр в наш час стало справжньою наукою, окремою професійною сферою. І це не просто тренд чи тенденція моди, а цілком зрозуміле людське прагнення оточувати себе стильними речами, створювати навколо себе затишок і комфорт.

Сьогодні ми поговоримо про модульні картини. Річ ця досить сучасна і популярна, і купити таку картину дуже просто в інтернет-магазинах, але знайти стильну та якісну — проблема. Саме тому наша команда робить неабиякий акцент на якості та актуальності зображення. Неймовірний вибір абстрактних, ілюстрованих, горизонтальних та вертикальних зображень, які вдало прикрасять ваше житло, офіс, заміський будинок і будь-який інший об’єкт.

Модульні картини дозволяють зробити інтер’єр приміщення по-справжньому унікальним та індивідуальним. Це оригінальне і нестандартне рішення оформлення апартаментів. Важливо, щоб модульна картина була правильно підібрана за розміром і колірною гамою приміщення.

Правильно підібрана картина не просто доповнить і гармонійно впишеться в інтер’єр, але і додасть йому закінченість, цілісність. Рішення по модулях може бути найрізноманітнішим: динамічним, статичним, різним за формою, висоті і ширині.

Так, наприклад, горизонтально розташовані модульні картини ідепльно вписуються на стінах за диваном, столом, в приміщеннях, де невисокі стелі.

Вертикальні модульні картини підійдуть для розташування в простінках, в місцях, які потрібно «заповнити». Сучасні технології дозволяють створювати такі модульні картини, які максимально чітко передають ефект фактури, кольору і деталі малюнка.

При виборі модульних картин треба враховувати всі особливості інтер’єру вашої квартири (будинку, дачі, офісу) і зробити так, щоб картина виглядала дійсно цікаво і самобутньо.

Тематика модульних картин може бути найрізноманітнішою: натюрморт, фотографія, пейзаж, колаж з фото та багато іншого. Все залежить від вашої фантазії, смаку і переваг. В такому випадку ви практично на 100% можете бути впевнені, що ваш інтер’єр засяє новими фарбами і створить атмосферу затишку і комфорту.