Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Вже Тесла 3 їде в Європу.

Тесла 3Днями Тесла 3 отримала зелене світло, щоб почати продажі в Європі, залишилося трохи пройти, щоб побачив ринок Європи седан і це вже очікується в наступному місяці. Модель 3 є ключовим проектом для Тесла, як електричний відомий автомобіль з США. Тесла відома своєю високою ціновою політикою на автомобілі класу люкс, але в даній моделі компанія Тесла намагається вийти на масовий ринок в більш доступному варіанті.
Найдешевша версія моделі 3 начитається з 58,800 євро ($ 66800), в той час як базова версія більш ексклюзивної моделі S починається близько 89000 євро, з цього на модель Тесла 3 компанія покладає великі надії. Модель 3 відповідає вимогам затвердженим на європейських дорогах, згідно з даними опублікованими на сайті RDW. RDW є одним з органів влади в Європі на який поставлено завдання ліцензування транспортних засобів та деталей транспортних засобів, навіть якщо це дорожні подушки під голову українського виробництва.
Цей штамп затвердження приходить в поворотний момент для Тесла, так як вона готується до зростаючої конкуренції, з усталеними автовиробниками, які планують витратити близько 300 мільярдів доларів на розробку і впровадження електричних транспортних засобів і батарей в найближчі роки. І тому якщо плануєте водити подібний автомобіль радимо  курси водіння для початківців пройти найближчим часом і отримати права на водіння.
Проте, Тесла минулого місяця заявила, що скоротить тисячі робочих місць, щоб приборкати витрати, так як планує збільшити виробництво більш дешевих версій моделі 3.