Як прикрасити сад?

Напевно багато хто не раз замислювалися сидячи у себе в саду на лавочці, про те як же прикрасити сад, щоб він був ще більш унікальним і радував погляд.
Згідно подібного бажанням, які б модні тенденції не панували в сучасному дизайні, старовинне мистецтво кування здатне змагатися з ними, особливо коли мова йде про заміську садибу, де ковані прикраси в усі часи були визнаним і престижним видом декору. Самий класичний варіант — ажурна огорожа, чавунний візерунок якої завжди виглядає вишукано. Додаткове скульптурне прикраса (наприклад, фігура мудрої сови, що сидить на гілці-витку) тільки підкреслить монументальність рішення. Кований ліхтар, як би пішов у камінь-валун, навколо яколо мощена тротуарна плитка — прекрасний прийом для освітлення та оформлення саду.
Але ковку схоже не всім подужати, тим більше ціна на подібні прикраси не мала, а ось зібрати подібні елементи для саду можна за допомогою зварювання і кованих або штампованих деталей які продаються в будівельних супермаркетах і це може бути набагато дешевше, а вид буде не гірше.
Підсвічування садових доріжок і сходів відноситься до так званого супровідного освітлення, тобто воно повинно чітко позначати напрямок і межі шляху, по якому рухається людина. З цим завданням легко можуть впоратися будь-які світильники з розряду «чергових» або «супровідних», але було б шкода обмежувати свою фантазію лише функціональною стороною проблеми. Сяючий «струмочок» з оптоволокна не тільки висвітлює ступені, але і заворожує своєю воістину чарівної красою: перед нами дійсно справжня нитка Аріадни! Невеликі ліхтарики на вимощеній бруківкою стежці створюють святковий настрій, тим більше, що їм вторять лампи, закріплені над вхідними дверима, — справжня симфонія світла, складена ландшафтним дизайнером!