Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Відпочиваємо на Волзі.

волгаКожна країна має свою національну річку, в Росії, це Волга — найбільша річка, цариця російських річок. Річка Волга створила своєю присутністю дивовижний світ, де природа свою зберегла первозданну красу. Тисячі проживають птахів, тварин і риб тут, серед полів лотоса. Осетрові, білуги, севрюги, сазани, лящі, щуки, окуня, раки досягають тут фантастичних іноді розмірів.
У дельті річки Волги пустельні ландшафти переходять у луки, ліси, оточені прибережними заростями очерету і рідкісної красивої диво-квітки лотоса. Це ідеальне місце людині для відпочинку. Тут без проблем на березі можна получити загар, поки ви рибу ловите ,яку краже ловити з лодки з вибором яких наприкд можна познайомитися тут — http://lodkibark.dp.ua вибирайте лодку побільше, для усієї сімї.
Якщо Ви хочете пожити на березі річки дикунами тоді острова Василя є прекрасним місцем на Волзі для активного подібного відпочинку. Що ви можете зробити тут? Звичайно, одним з найулюбленіших видів відпочинку є рибалка і острова Василя є підходящим місцем для цього, так як маса різних риб, мешкає у водоймищах островів, це місце навіть не поступається знаменитій дельти річки Волги.
Якщо ви байдужі до риболовлі, можете прогулятися тінистими лісом. В’язами, чорні тополі, дуби, верби — знайшовши себе в їх владі, ви відчуєте присутність казки, як в дитинстві. На островах є також дуже багато різних грибів та соковитих ягід. А побачивши величезні суничні галявини, ви можете просто забути про мирську суєту.
Як приємно зануритися в прохолодну найчистішу річкову воду! Ви можете плавати і на матраці або взяти човен. І напевно немає жодної людини, яка не любить поніжитися під променями теплого, ласкавого сонця. М’яка трава, легкий вітер та відблиски дзеркальної води — немає нічого кращого! Тут Вам не доведеться нудьгувати вечорами, так як немає нічого більш романтичного, ніж розповідати історії, сидіти біля багаття, слухати тріск дров і насолоджуватися смачними соковитими шашлики.