Стрімке зростання використання смартфонів і інтернет маркетинг.

Стрімке зростання використання смартфонів дало поштовх росту в сфері інтернет маркетингу, оскільки все більше споживачів використовують мобільні пристрої для покупки послуг і продуктів. Тепер компанії намагаються реалізувати цю перевагу у вигляді мобільного маркетингу в своїх маркетингових стратегіях, так як це пропонує високу віддачу від інвестицій. Даний вид маркетингу також надає цінну інформацію про споживацький інтерес і мобільну поведінку, так як дозволяє компаніям більш ефективно планувати свої маркетингові стратегії. Фірмові програми можуть виміряти інтерес клієнта, цикл від початкового завантаження аж до стадії купівельної на користь будь-яких майбутніх покупок.
Від малого та середнього бізнесу до великих торгових мереж і некомерційних організацій, всі підприємства можуть скористатися перевагами інвестування в додатки, які потім споживачі можуть використовувати на смартфонах, останні новинки яких можна наприклад придбати ось на цьому сайті — http://www.smartmobis.net.ua. При правильних маркетингових стратегіях і цілях, компанії можуть використовувати додатки для брендингу, маркетингу та обслуговування клієнтів. Ці типи додатків, як правило безкоштовно поширюватися, щоб отримати більше клієнтів з їх завантаженням на смартфон.
Збільшення рентабельності видно через ряд метрик. Компанії можуть генерувати більше продажів через миттєві угоди, що ці додатки для смартфонів дозволяють робити. Клієнти можуть переглядати товари та послуги організацій, а так само почитати інші відгуки покупців; прийняти обгрунтоване рішення, що призводить до легкої і швидкої угоди через мобільний додаток.
Постійні клієнти, які регулярно купують у компанії можуть вибрати подібний додаток, так як це простіше буде для них, щоб зробити свої регулярні операції. Наприклад, банківські клієнти провідних банків, ресторанних мереж, як McDonalds і роздрібної торгівлі, більшість іменитих брендів мають додатки для обслуговування своїх клієнтів, що робить їх краще і дає більш ефективно просувати свої продукти, тут все в межах досяжності пальців своїх клієнтів. Крім того, фірмові програми можуть підвищити лояльність клієнтів.
Додатки так само можуть допомогти компаніям рекламними акціями так як тут знову смартфон є ефективним інструментом комунікації між компаніями і їх клієнтами. Все більше число споживачів використовують свої мобільні пристрої для доступу в Інтернет і до інтерактивного контенту замість традиційних ПК на основі веб-браузерів.
Ефективний розвиток додатків може збільшити дохід після відносно низькі вартості інвестиційного капіталу.