Довгі сукні для вагітних.

У такий період як вагітність тіло і емоції зазнають грандіозні зміни. В результаті майбутнім мамам доводиться кардинально змінювати свій гардероб.
Хочеться відзначити, що модельєри зовсім не шанують вагітних жінок. Знайти щось підходяще в магазинах важко, а після звернення в спеціальні відділи залишається гостре почуття розчарування. Здається, що не можна нічого придумати крім джинсів з гумкою, або комбінезонів і трапецієподібних суконь. А між іншим, якщо жінка вагітна, це зовсім не означає, що вона не хоче виглядати красиво.
Один з варіантів одягу для вагітних — довгі сукні, які можна купити на https://pregnant-style.com/, які опускаються до середини ікри або до самих п’ят.
Особливу увагу хочеться приділити питанню забобонів. Адже багато хто вірить, що чуже око може нашкодити ще не народженому малюкові. Отже, сукні для вагітних повинні відповідати наступним вимогам:
— бути зручними і красивими;
— не мати швів в області живота, щоб не тиснути на малюка;
— дозволяти мамі рости;
— бути зшитими з натуральних або гіпоалергенних матеріалів;
— по можливості приховувати наявність вагітності від сторонніх очей;
— залишатися в рамках пристойності.
Розглядаючи всі фасони і варіанти зупиняємося на двох основних — грецький стиль і сарафан. Ці наряди мають на увазі дуже завищену талію (під грудьми), або її відсутність. Спідниця вільно спадає і не обтягує тіло. В принципі, будь-який варіант сукні, що починається під грудьми підходить ідеально.
Тепер зупинимо увагу на матеріалі. Тканина повинна бути повітропроникною, вбирати вологу і не викликати небажаної реакції, це все може погано відбитися на малюкові. Прекрасно підходять бавовняні тканини, особливо якщо мова йде про літні сукні. Дуже простий і екологічний варіант. Для офіційних і урочистих випадків підійдуть більш благородний шовк і атлас або ніжний, злегка вітряний шифон.
Крій спідниці, звичайно, вільний — трапецієподібний або, в крайньому випадку, дзвін. З огляду на те, що розмір жінки поступово буде збільшуватися, складки просто незамінні. Це або кілька широких складок, а найкраще якщо спідниця буде плісирована.
Вагітна жінка завжди неймовірно приваблива, одягу залишається це тільки підкреслити. А люблячому чоловікові безмірно захоплюватись, іноді вже ніщо не допомагає впоратися з охоплюючими гормонами і занепадом настрою, ось і залишається сподіватися на компліменти.