Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Найсильніша людина України Олексій Новіков встановив новий рекорд України!

Найсильніша людина України Олексій Новіков встановив новий рекорд України
21 квітня 2018 р. у Києві, відбулось встановлення нового рекорду України «Йок пронесений на плечах, вагою 530 кг».
Новий рекорд встановив Олексій Новіков — двічі найсильніша людина України, чемпіон світу, переможець Arnold Strongman Amateur Classic 2018.
Рекорд був зафіксований представниками «Книги рекордів України».
У програмі заходу відомі атлети — стронгмени: чемпіон України – Віктор Посудевський та бронзовий призер чемпіонату світу — Сташенко Олександр підняли лог-ліфт на максимум вагою 270 кг.
Захід організований компанією Whirl Ukraine, яка займається інноваційними розробками в області здоров’я та краси. Компанія є виробником унікального девайсу для покращення носового дихання Nasal Booster, натуральної косметики ВIOZYM, безпечного засобу з антисептичними властивостями De Sept.
Інформаційна довідка:
Компанія Whirl Ukraine – з 2016 року займається інноваційними розробками в області здоров’я та краси. Головна мета компанії – покращити життя людини у складних екологічних умовах великого міста.
Компанія, являється виробником натуральної рослинної косметики для волосся та тіла BIOZYM Cosmetics. Продукти лінії Bio Zym виготовляються з натуральних масел і компонентів, що не містять токсичних речовин, шкідливих хімічних сполук, сульфатів, парабенів, барвників.
Серія безпечних засобів з антисептичними властивостями для рук та тіла — De Sept на основі колоїдного срібла.
Nasal Booster — інноваційний девайс для поліпшення носового дихання. Головне завдання девайсу збільшення обсягу вдиху, прискорює і направляє вдихаєме повітря. А також розширює клапани носа, завдяки чому більше кисню потрапляє в організм та мозок людини. Застосовується в практиці лікарів-отоларингологів при проблемах з носовим диханням, в спорті при нестачі кисню, в якості персональної системи очищення повітря, при проблемах з хропінням і в інших сферах повсякденного життя.

Автор — Оксана Мартинова