Сонячні панелі, робота і установка.

Сонячні панелі побудовані на фотоелектричному ефекті, який являє процес захоплення енергії від сонця і перетворення її в електрику. Сонячна подібна система захоплює потрібні промені від сонця, а потім зберігає їх перетворену енергію в батарею, поки вона не використовується для живлення електро пристроїв.
Є три основних типи сонячних панелей широко доступних на ринку сьогодні: монокристалічного, полікристалічного і аморфного типу. Більшість сонячних систем використовують полікристалічні панелі, ознайомитися з якими можна ось тут https://www.sunbeam.dp.ua/g24049007-avtonomnye-solnechnye-elektrostantsii/, так як вони забезпечують оптимальний баланс з точки зору ціни і ефективності.
Використання сонячної енергії для освітлення вимагає невеликої зміни в мисленні нашого звичайного фанатичного ставлення до використання живлення від електромережі! Ви, напевно помітили, що сонце не світить кожен день (!), Так що батарея використовує то, що вона отримала і зберегла в сонячний день, щоб забезпечити роботу електроприладів в похмуру погоду. Розмір панелі сонячних батарей, повинні бути продиктовані оцінками типовою добовою потребою в електроспоживанні.
Більшість сонячних систем для освітлення використовують низькі потужності і дуже часто працюють видаючи 12 вольт, а не як звичайні мережі 220 В, так як це є найбільш ефективним способом використання накопиченої енергії. Якщо 220 В вимагає освітлення то, це може бути досягнуто з використанням інвертора напруги, який можна придбати окремо і легко додати до системи, а розводку з кабелів і автоматів можна заховати в електрошафу настінну і бути спокійним в цілісності управління цілою системою.
Надання освітлення протягом 2-3 годин в день взимку і понад 7 годин в день дуже легко досяжно і економічно ефективно. Розгорнуті вимоги до потужностей в зимові місяці можуть значно додати до вартості системи. У ситуаціях, коли зимовий попит на електроенергію високий, часто вигідно, щоб додати невеликий вітряк, щоб допомогти з зарядкою батареї.
Пора року має великий вплив на кількість сонячного світла яку ми отримуємо. Сонячне освітлення є практичним рішенням у вимогах освітлення багатьох людей, які мають будівлі, які не можуть бути підключені до загальних електромереж.
Сонячна енергія не сприяє зміні клімату, не виробляє ніякого забруднення і повністю безшумна. Сонячні панелі не мають рухомих частин, тому вони надійні і практично не вимагають обслуговування. І в довершення до всього, немає експлуатаційних витрат, тому встановлена така електрика не коштуватиме надалі вам ні копійки.