Реєстрація шлюбу за добу.

Багато хто мріє укласти шлюбний союз з іноземцем, адже це надає дуже багато переваг якими користується така особа. Це право переїхати постійно жити в іншу державу, вищий рівень життя та можливість знайти цікаву роботу.
Якщо Ви вирішили одружитися з іноземцем на території України то зареєструвати шлюб доволі нелегко. Чому? – запитаєте Ви. Адже існує проект «Шлюб за добу» -, скажете Ви.
Це дійсно так, в Україні існує фактична можливість зареєструвати шлюб за двадцять чотири години, однак не для іноземців. Оскільки для громадян іншої країни встановлені додаткові обов’язкові процедури перевірки їх документів. Такими є:
Перша – при подачі документів в обласний РАЦС, відбувається оглядова перевірка документів працівником цього органу (для іноземця – потрібний перекладений на державну мову його закордонний паспорт та у випадку наявності попереднього шлюбу документ що підтверджує його припинення. Для громадян України – національний паспорт та рішення суду про розірвання попереднього шлюбу (якщо таке мало місце);
Друга – для того щоб дізнатися скільки часу іноземець знаходиться в Україні та чи законно перетнув кордон, начальником РАЦСу здійснюється письмовий запит до Міграційної служби України, яка у свою чергу перевіряє у своїх базах даних інформацію про іноземця. Така перевірка може тривати приблизно 2 тижні.
Після того як РАЦС отримав документ що підтверджує законність перебування іноземця на території України, можна звернутися до одного із організаторів послуги з реєстрації шлюбу за добу. До них потрібно прибути обом подружжям для укладення угоди, оплати їх послуг та подальшої церемонії розписки. Варто пам’ятати, весь процес підготовки, подачі документів та власне, самої реєстрації шлюбу проводиться за особистої участі молодят, такі правові відносини не допускають залучення представників.
Реєстрація шлюбу за добу у Львові може бути здійснена в: Арена «Львів», Музей «Шевченківський Гай» та міжнародний аеропорт «Львів». Контактні дані яких перебувають у вільному доступі в мережі Інтернет на їх офіційних веб-сайтах.