Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Програма обміну навчання в МРУ.

Колишня студентка Університету Миколаса Ромеріса по програмі обміну планує навчання в МРУ на програмі «Європейське та міжнародне бізнес право»
З осені 2017 року, колишня студентка Університету ім. Миколаса Ромеріса (МРУ) по програмі обміну Вікторія Бабенко з України планує навчатися в МРУ на магістерській програмі Європейське та міжнародне бізнес право.
Випускниця юридичного факультету Університету KРОК у Києві В.Бабенко була однією із перших українських студентів з КРОК, яка вивчала право в Університеті Миколаса Ромеріса протягом 2014/2015 навчального року.
«Нам пощастило бути першими студентами», — говорить В.Бабенко, яка вже подала заявку на отримання литовської державної стипендії, щоб навчатися в МРУ.
«Ми були тими (українськими) студентами, які першими навчалися на факультеті права в Університеті Миколаса Ромеріса. Ми пішли до декана факультету нашого університету, обсудили це питання, і те, що ми приїхали в МРУ це був дуже хороший вибір», — сказала вона в інтерв’ю, відповідаючи на запитання представників Міжнародного Офісу МРУ.
В.Бабенко зазначила, що, хоча раніше вона і не вивчала англійську мову, і спочатку було важко, МРУ створив такі умови, що … призвели до того, що страх зник.
«Ми завжди знали, що можемо піти і попросити допомоги в Міжнародному офісі або у голови Міжнародного Офісу Audra Dargytė-Burokienė», — сказала вона.
«Ми були в унікальній ситуації, тому що у нас був останній рік нашого навчання на бакалавріаті, у нас були іспити … але нам вдалося скласти іспити», — сказала вона, а потім приїхати до МРУ.
Життя у Вільнюсі є доступним для студентів з України та тим паче для тих студентів, хто з країн ЄС, сказала вона.
«Якщо порівняти витрати в Литві та Україні, то є деяка різниця в цінах. Але якщо порівнювати з іншими країнами, то я думаю, що в Литві ціна цілком прийнятна для студентів. Студенти можуть дозволити собі багато чого і не відчувати себе обмеженими «.
В.Бабенко сказала, що вона знає стипендіатів, які отримують приблизно 350 євро на місяць, і цього цілком достатньо щоб почувати себе комфортно.
Українська студентка зазначила, що, хоча минуло два роки з часу обміну студентами в МРУ, вона часто думає про Вільнюс.
«Я можу сказати, що кожен день, я пам’ятаю і думаю про Вільнюс, МРУ, і я сумую за ними. Я хотіла би повернутися і зустрітися зі старими друзями, відновити контакти», — сказала вона.
Вона зазначила, що підтримує контакти з однокурсниками, друзями з-за кордону, яких вона зустріла в МРУ з Бельгії, Франції, Азербайджану, Туреччини.
«Ми плануємо разом з ними подорожі, і це дійсно класно і того варте», — сказала вона.