Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Газифікація будинку в Білорусі.

Газ — безпечне, надійне паливо. Однак, як і багато інших видів палива, він легко запалюється. Це означає, що він може бути небезпечний, якщо не поодитися з ним належним чином. Пам’ятайте, що для захисту вас, вашої родини і інших людей ви повинні знати (і поважати) звичайні повсякденні небезпеки навколо вас. Газ в побуті не є винятком.
Через те, що газ ще й зручне, дешеве паливо яке дає можливість нагріти швидко вашу будівлю навіть якщо у вас не нові вікна, тому багато хто прагне підключитися до газомагістралі. Для того, щоб провести підключення газу до приватного будинку, з чого ж треба почати, розглянемо на прикладі Білорусі?
Перше, що необхідно, це отримати дозвіл, тобто — звернутися в районний виконавчий комітет: який знаходиться в м. Мінськ, вул. Ольшевського, 8. У разі якщо Ваш будинок не введено в експлуатацію треба — звертатися в сільський виконавчий комітет по району розташування будівлі.
Друге, отримати техумови на газифікацію.
Третє. Створити план на газифікацію, найкраще звертатися в ТОВ «Газкомфорт».
Четверте, а так само дуже важливе, це правильно зробити вибір на користь будівельно-монтажної компанії і укласти контракт на газифікацію. Ми ж проаналізувавши роботу підрядників, рекомендуємо ТОВ «Газкомфорт» тут швидко і якісно проведуть всі необхідні роботи, а так само недорого. Етапи газифікації компанією «Газкомфорт»: договір; реєстрація об’єкта; установка газопроводу; оформлення технічної документації; здійснення робіт; приймання газопроводу; укладення договору на поставку газу. Як бачите нічого складного і все, це зробить задоволенням вірний партнер і підрядник по газифікації ТОВ «Газкомфорт».
Ціна на виконання робіт вказана в розділі «Співпраця з приватними особами» на сайті http://gazkomfort.by.