Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Світлодіодні лампи для будинку та торгових вітрин.

дизайн інтер'еруДизайн інтер’єру як вдома так і торговельного майданчика завжди повинен бути на висоті. Світлодіодні лампи зайняли важливу нішу для себе в питаннях висвітлення протягом останніх кількох років в результаті великого числа асоційованих переваг, особливо це помідно в підсвічуванні торгових вітрин із скла. З глобальним рухом в напрямку , екологічності та необхідності створення стійкого рішення в області освітлення, світлодіодні ліхтарі у продажі явно займають провідну роль на ринку з ростом, який не збирається зупинятися найближчим часом.
Найкраще в цій ситуації є те, що ціни на LED освітлювальне обладнання продовжує падати, що характерно широким спектром переваг, а саме має величезний повернення з інвестицій, як і підвісні трекові системи освітлення NVC в яких використовується діодні освітлення, що легко може поеднуватися з торговими вітринами від компанії «Glassok», з прикладами яких можна ознайомитися ось тут — http://www.glassok.ua/vitriny-dlya-magazinov/, а також замовити їх виготовлення. Ціни на такі вітрини для торгівлі не високі, що робить їх відносно якості і ціни поза конкуренцією.
Є багато хороших причин, чому ви можете захотіти вибрати світлодіодного освітлення, які включають наступне:
Поліпшену видимість. Технологія для житлових освітлювальних приладів створила абсолютно нову парадигму з точки зору природних можливостей освітлення, хоча можуть бути альтернативні застарілі варіанти освітлення, які пропонують більш тьмяне і жовте світло, діоди зарекомендували себе як випромінювачі чіткого білого світла, яке можна порівняти тільки з природним освітленням. Переваги, пов’язані з цим видом освітлення добре видно в русі автомобіля, де ці світлодіодні фари і ліхтарі забезпечують чудову видимість.
Підвищення пильності і когнітивних функцій. Світлодіодні ліхтарі як відомо, поліпшити можуть настороженість і когнітивні функції, використовуються вони в приміщенні або на відкритому повітрі. Є наукові дослідження, ознака того, що є внутрішній годинник присутній в організмі, який відомий як циркадний ритм, який врожденно пов’язаний з денним і нічним циклом, колірні температури яких надаються в різний час. Людський розум, отже, здатний підсвідомо інтерпретувати деякі світлові кольору з нічним часом, протягом якого ми запрограмовані, щоб спати, це серйозна проблема з лампами розжарювання і галогенними лампами, так як вони, як відомо, зменшують настороженість призводить до зниження зору і надлишкових рівнів втоми.
Підвищена безпека. Незважаючи на підвищену тривожність і когнітивні експлуатаційні характеристики світлодіодного обладнання освітлення, як передбачається, має на увазі підвищену безпеку в порівнянні з альтернативними умовами освітлення, є кілька інших причин, чому LED є відносно безпечніше, ніж інші види технології освітлення. Одним з них є той факт, що світлодіодні ліхтарі позбавлені викидів УФ тому знижує ймовірність передчасного старіння, головних болів і раку шкіри, як можна було б очікувати від інших традиційних систем освітлення. LED світильники, також можуть бути використані в безпосередній близькості без будь-якого дискомфорту для шкіри і очей, завжди мають холодну поверхню.