Мрія, електричний автомобіль — Nissan Leaf!

Якщо ви вже вирішили купити електричний автомобіль в Україні, кращий варіант, це Nissan Leaf так як ціна і якість відповідають.
Водіння електричного автомобіля не так відчувається як бензинового або дизеля, часто здається що за кермом сушарки для білизни, але все-таки в цьому є багато переваг. Nissan Leaf тихо і спокійно працює. Він запускається з кнопки і електродвигун в 80 кВт (107 к.с.), запускається від літій-іонної акумуляторної батареї під підлогою, посилаючи сильний 187 фунт-фут крутиться моменту на передні колеса. Хоча Leaf не супер-швидкий, але економний, адже його повна зарядка коштує близько одного долара. Щоб отримати максимальне прискорення ви повинні добре натискати на педаль акселератора. Він розроблений таким чином, щоб переконатися, що ви дійсно хочете використовувати цю дорогоцінну енергію, ніби як комп’ютер або телевізор з проханням, коли запитує чи дійсно ви впевнені, що хочете щось зробити.
На будь-якій швидкості більш ніж 100 км на годину, Leaf відчуває себе чудово, але заряд істотно використовується. Режим Eco економить його харчування на 10 відсотків, коли ви починаєте турбуватися про заряд вашого акумулятора. Примітно те, що з-за низького центру ваги від акумуляторної батареї практично немає крену кузова, але, будучи високим автомобілем на маленьких колесах, він чутливий до бічного вітру, якщо ж ви придбали машинку яка буда вже у використані радимо провести додаткову антикорозійну обробку про яку докладно можна дізнатися на www.sto100.com.ua. В цілому стійкість в русі є адекватною, і тому варто придивитися до цього автомобіля вже зараз.
Nissan Leaf поставляється з підігрівом сидінь спереду і ззаду, підігрів рульового колеса, Bluetooth, камера заднього виду, темної нейлонової оббивкою, 16-дюймові сталевими колесами і пластиковими ковпаками, а також 5,0-дюймовим сенсорним дисплеєм. Цифрові дисплеї вражають уяву. Дворядкова панель приладів кластерізованний за рульовим колесом, з великим екраном в центрі приладової панелі, яка відображає діапазон, карти, використання енергії, прилеглі пункти підзарядки і багато іншого. Базова модель Leaf S має менший екран дисплея.
Його унікальна форма, незвичайна, трохи дивна, але все ж унікальна і здатна виділити вас з потоку однотипних авто. На ньому немає решітки, просто нахилений ніс з люком під яким зарядні порти.