Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Як зробити хвіртку на своїй дачі.

Створення хвіртки (невеликий двері в паркані) на заміській ділянці — це досить простий процес. Щоб виконати всю роботу самостійно, досить з відповідальністю підійти до цього питання.
Для хвіртки використовують ті ж матеріали і методи роботи, що і при зведенні головних воріт. Її ширина найчастіше становить близько 1-1,2 м. На сьогоднішній день відомо багато різновидів хвірток, які відрізняються матеріалом (дерево, профнастил, метал, кований виріб), формою, видом і розмірами, але якщо вам не вистачає грошей, щоб придбати будматаріали можете отримати на свої потреби кредити готівкою в Тернополі на ternopolskaya.microcredit.ua. Всі ці вимоги та показники залежать виключно від особистих потреб господаря будинку.
Роботу по установці хвіртки потрібно починати з монтування опорних стовпів. Їх слід залити розчином, зробленим з цементу, піску і щебеню. Бетонна основа повинна залягати на глибині не менше 1 м, що додасть всієї конструкції жорсткості і надійності. Стовпи можуть бути декількох видів:
1. Металеві опори виробляються з профільної труби, яка може мати різний перетин (кругле, квадратне). Нижню частину стовпів, які не мають пластикового покриття, для запобігання корозії, потрібно обробити бітумом.
2. Для дерев’яних стовпів застосовують міцні породи дерева, які згодом слід покрити фарбою або обробити спеціальним матеріалом, що запобігає псування деревини.
3. Бетонні і цегляні стовпи відрізняються великою міцністю і тривалим терміном придатності.
Тільки після повного застигання бетону, яким були залиті вибрані стовпи, можна приступати до установки хвіртки.
Спочатку для хвіртки необхідно зробити раму. Якщо вона буде з металевих труб, то з них потрібно за допомогою щітки, закріпленої на болгарки, видалити всю іржу. Підготовлений матеріал слід добре знежирити і покрити шаром грунтовки.
Потім труби зварюють в квадратний або прямокутний каркас. Для міцності всієї конструкції слід приварити додаткову профільну трубу, яка буде розташовуватися посередині. Далі готову раму очищають від слідів зварювання і покривають декількома шарами фарби для зовнішніх робіт. Добре висохла хвіртка може оббиватися вподобаним матеріалом. Це може бути дерево, пластик або метал.
Фінальний етап робіт — зварювання петель на стовпах і безпосередній монтаж вже готової хвіртки.
Для зварювання обов’язково слід застосовувати тільки якісні апарати. Наприклад, можна використовувати DC 400 — випрямляч для ручного дугового зварювання. Даний випрямляч струму можна використовувати і в середовищі захисних газів.